banner615

banner614

banner701

VİZYONSUZ FUAR!

banner619

Show Fuarcılık tarafından Düzce Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda Düzce'nin ilk kazlı-tavuklu fuarı açıldı. Sanayi ile uzaktan yakından alakası olmayan telefon bayi sahibi TSO Başkanı Tuncay Şahin'in vizyonsuzluk ve misyonsuzluğu fuara damga vurdu. Kapalı pazayerinde 'pazar' havasında geçen fuar ne ilgi gördü ne Düzce'ye yakıştı.

Düzce 02.05.2019, 17:03 02.05.2019, 18:28
5552
banner682
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin'in yönlendirmesiyle düzenlenen Düzce Fuarı tam bir fiyaskoya sahne oldu. Show Fuarcılık tarafından Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri'nde gerçekleştirilen Düzce Fuarı'nda kooperatifler, ziraat odaları, OSB'ler, bankalar gibi kuruluşlar dışında az sayıda yerel firma boy gösterdi.Telefoncu TSO Başkanı Tuncay Şahin'in kişisel girişimleriyle oda sponsor yapılarak düzenlenen kazlı-tavuklu fuar ilk gününde bile ilgi görmedi. Protokolün ve fuarda yer alan firma temsilcilerinin hazır bulunduğu az sayıda vatandaşın katılımıyla yapılan fuarın açılış konuşmasını Düzce TSO'dan aldığı büyük maddi destekle fuarı düzenleyen Show Fuarcılık'ın Genel Müdürü Özkan Çatmaz yaptı."Gerçekten inanılmaz bir destek gördük"

Çatmaz, "İnşallah bu fuarımızın önümüzdeki yıllarda tüm bölgeye hitap edecek bir fuar alanında yapmak kısmet olur. O zaman eminim ki Düzce, Düzce ekonomisi, Düzce halkı o zaman çok daha büyük istifadeler sağlayacaktır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde bu fuarın hazırlıkları sürecinde en başından beri bizi teşvik eden ticaret odasına, sayın başkan ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum. Kalkınma ajansına, üniversiteye, rektör hanıma, bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Gerçekten inanılmaz bir destek gördük." dedi."Tabii hedeflediğimiz, istediğimiz bu değil, baştan bunu söyleyelim"

5 Mayıs'a kadar devam edecek fuarın açılışına katılan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ise kürsü konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Tabii burada her şeyin ilki çok zordur. İlkler bizi hiçbir zaman ümitsizliğe sevk etmemeli. Tabii hedeflediğimiz, istediğimiz bu değil. Baştan bunu söyleyelim. Yine belediyemizle, ticaret odamızla, esnaf odamızla, organize sanayi bölgelerimizle birlikte hedeflediğimiz fuar da bu değil, fuar alanı da bu değil. Ama başlangıç itibariyle bir yerden mutlaka başlamak gerekiyor. Burası belediyemizin güzel bir yeri. Ancak bölgesel fuara biz talibiz. Yer devletten yapımı da odalar birliği başkanlığından daha çok olmak üzere Düzce olarak bunu yaparız Allah’ın izniyle."Konuşmaların ardından protokol tarafından fuarın açılış kurdelesi kesildi. Ardından kazların, tavukların girişte konukları karşıladığı fuarın stantları gezildi.

Haber: S.ÜNSALbanner710
Yorumlar (42)
Murat Turhan KÜÇÜK 1 yıl önce
Sayın Sadullah ÜNSAL
KAZ TAVUK DİYEREK KÜÇÜMSEDİĞİNİZ HAYVANLARIN YETİŞTİRİLMESİ, GENEL OLARAK ADLANDIRILDIĞINDA, HAYVANCILIK KAPSAMINA GİRİYOR.HABER YAPMAK İSTİYORSAN 05325780979 ARARSAN KAZ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMANA YARDIMCI OLURUM,
Nurcan 1 yıl önce
Güzel başlayan bir fuardı taki yağmur yağ ana kadar ne zaman yağmur başladı o kapalı pazar yeri çatısı şelale gibi altı ve bazı standları şu bastı göya yeni pazar yeri tunçay beyi eleştiren e kadar keşke belediyeyi sorumsuzluğundan dolayı
Öylebile olsa 1 yıl önce
Düzceye hayırlı olsun demelisin öncü... Adama gareziniz olduğu sırıtıyor
Düzceli 1 yıl önce
Öncü tv böyle giderseniz izlenmicek tıklanmıcaksınız böyle projelere destek olmanız renklamını yapmanız gerekiyor
GeN 1 yıl önce
Kapalı pazaryeri diye geçen yerde Belediye çocuk kulübü de var. Kulup içeriği acısından cok güzel. Ama yeri çok ters. Arabasız oraya gelmek zor. Konutlardan binsen otobüse yolda iniyorsun ve yürüyorsun baya. Konutlara yapılsın çocuk kulubu.
mustafa kaya 1 yıl önce
ilk olmasına rağmen bence çok güzel olmuş ileriki yıllarda daha gelişerek büyür tavuk kaz diye küçümsüyorsunuz tarım hayvancılık makina ekipman fuarı deyilmi tabiki onlarda olacak tuncay şahin başkana teşekkürler ediyoruz
Düzceli 1 yıl önce
Fuar gerçekten güzel öncü haber in abartmasına bakılmaksızın gezilebilecek Düzce nin bir ilki olarak tarih imzası atıldı gerçekten öncü TV nin abartmasıdır
DÜZCELİ 1 yıl önce
Telefoncu mu ? telefoncu bile değil gidin bakın o da başkasına ait. Kendi adına iş yeri açamaz. Yazık DÜZCE kimlerin eline kaldı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
hafif yağmur