banner615

banner614

banner701

YAĞMUR BİR GELDİ, PİR GELDİ

banner619

Meteorolojinin uyarıları sonrası yağmur bir geldi, pir geldi. Düzce'de sağanak yağış nedeniyle kent merkezinde birçok yol gölete döndü, ağaç dalları koptu, yine altyapı sorunları gün yüzüne çıktı.

Düzce 20.06.2020, 16:00 21.06.2020, 12:41
6327
YAĞMUR BİR GELDİ, PİR GELDİ
banner682

Düzce'de kuvvetli sağanak yağış etkili oldu. Fırtınada bazı ağaçların dalları koparken, bazı bölgelerde de su birikintileri oluştu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Düzce ve çevresinde yapılan şiddetli kuvvetli yağış ve fırtına uyarısının ardından beklenen yağmur sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Öğle saatlerinde etkisini arttıran gök gürültülü sağanak yağışa fırtına da eklenince Düzce'de ağaçlar dallarından koptu.

Sağanak yağışta il genelinde metrekareye 65.2 kilogram yağış düştüğü öğrenildi. Yağışın şiddetli olduğu bölgelerde bazı mahallelerde elektrikler kesilirken, bazı bölgelerde de su birikintileri oluştu.

Her yağmurda olduğu gibi birçok mahallede yolların gölete dönmesi yüzünden sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. Altyapı sorunları olan mahallelerde yağış yolları dereye çevirdi.

banner710
Yorumlar (3)
Oktay 3 hafta önce
Düzce de yetkili yokla alt yapı olsun arabalar bugün çobanda bulvar Rasim betirde yüzüyordu
Had bildiren 3 hafta önce
Doğayı şuursuzca katletmeye devam, daha kapsamlı uygulamalar göreceğiz inşaallah. .!!!
bulent 3 hafta önce
Kalici konutlarda inledi ortalik camlar sokulcekti yerinden ben hayatimda boyle firtina yagmur gormedim
17°
az bulutlu