banner615

banner614

banner701

YARALARINIZ EN KISA SÜREDE SARILACAK

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Gölyaka’da aşırı yağışlardan zarar gören yerlerde incelemelerde bulundu. Sel mağduru vatandaşların sorunlarına kulak veren Yılmaz, “Yaralarınız en kısa sürece sarılacak.” dedi.

Düzce 21.06.2019, 14:17 21.06.2019, 18:02
1438
banner682

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, yağmur çizmelerini giydi, sel afetinin vurduğu Gölyaka’da incelemelerde bulundu.

Düzce’de günlerdir etkili olan sağanak yağışın sel olup vurduğu Gölyaka’da birçok ev sular altında kaldı.

Geçtiğimiz günlerde mecliste de Düzce merkez ve ilçelerde yaşanan sel afetini gündeme taşıyan ve bu tür afetlere karşı önlem alınması noktasında taleplerini sıralayan Milletvekili Yılmaz, TBMM’deki çalışmalarına ara verip yoğun yağışların yaşamı olumsuz etkilediği memleketine geldi.Sel yüzünden mağdur olan vatandaşları dinlemek ve moral vermek için Gölyaka’ya giden Milletvekili Yılmaz’a incelemeleri sırasında Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve MHP Belediye Başkan Adayı Murat Altundal da eşlik etti.Sel dolayısıyla mağdur olan halkın sorunlarını dinleyen Milletvekili Ümit Yılmaz en kısa sürede yaralarının sarılacağı sözünü verdi.

Haber: C. ÜSTÜNER
 

Yorumlar (2)
nsm 1 yıl önce
türkcesi: hicbir sey yapilmayacak. cünkü arkadaslar istanbul'da koltuk degnekligi ile mesguller bu günlerde.
düzceli 1 yıl önce
ümit yılmaz kimki söz verecek.
valilik ,kızılay,düzce belediyesi Gölyaka belediyesi ve ak parti millet vekilleri gereken ne varsa yapıyor
ümit yılmaz geldin geçmiş olsun de git artistlik yapmaya gerek yok
24°
açık