banner615

banner614

banner701

YENİ YIL İLE BİRLİKTE HİZMETE GİRİYOR

banner619

Yeni yıl ile birlikte Düzce’de yeni ulaşım planı da hayata geçirilecek. Plan kapsamında da toplu taşıma araçları revize edilecek. Toplu taşıma yapan firmalara gönderilen şartnameye uygun minibüsler ise ortaya çıktı.

Düzce 12.12.2019, 10:46 13.12.2019, 10:47
7601
banner682

Düzce’de 2020 yılı ile birlikte ulaşımda yeni döneme geçilecek. Düzce Belediyesi tarafından yetkili isimler ile istişare yapılarak hazırlanan yeni ulaşım planında Düzce Belediyesi ve özel şirketler tarafından yapılan Toplu taşıma da şirketlere devredilecek. Bu kapsamda hazırlanan şartnamede belirtilen ve Düzcelileri taşıyacak olan araçlarda belli oldu. 17+3 yolcu kapasiteli minibüsler yılbaşından itibaren Düzce yollarında hizmet verecek. 144 adet olacak araçlar ile her 10 dakikada bir seferler düzenlenerek Düzceliler istedikleri noktalara ulaşacaklar. Ayrıca minibüslerde engelli rampası da bulunuyor.Halen hatlarda bulunan otobüsleriyle Düzcelilere hizmet veren Belediye Özel Halk Otobüsleri İşletme Müdürü İslam Bayraktar, Düzce sokaklarına çıkacak yeni minibüsler hakkında açıklama yaparak; “Düzce Belediyesi tarafından yeni hazırlanan ulaşım master planına göre 17+3 minibüsler yılbaşından itibaren Düzcelilere hizmet vereceğiz. Minibüsler 17+3 kişilik olarak tasarlanmış. Ayrıca bu minibüslerden 144 tane olacak ve zaman geçirmeksizin bu minibüsler Düzcelilere hizmet verecek. Ayrıca yoğun saatlerde de Düzce Belediyesi’nden de kiralanacak büyük otobüslerle yoğun hatlarda vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz” dedi. (İHA)

Yorumlar (58)
Že ka 10 ay önce
Yıllardır olması gereken olay.
Akçakocali 10 ay önce
Düzce Akçakoca arası belediye seferleride olsa iyi olur. Hatta şifalı su ve kabalak arası tünel yapılsa çok süper olur ulaşım.
Garip 10 ay önce
Tranvay giddi 4 parmak heykelde giddi saat kuleleri giddi sırada belediye otobüsleri var
düzceli 10 ay önce
anlayamıyorum belediye ZARAR EDİYOR ama EL İŞLETİNCE kar ediyor sayın belediye encümenlEri anlatında anlayalım SİZ BELEDİYEYE İNSAN ALA ALA KADROLARI ŞİŞİRDİNİZ ama el başka nasıl para kazanır anlatın bizde bilelim ona göre ticaret yapalım yada belediye ihaleyi alana yardım mı edecek KISACA SENİN KAR EDEMEDİĞİN YERDE EL NASIL KAR EDECEK VEYA DÜZCENİN ON YILLIK KARI BİR SEFER DE GÜME Mİ GİDECEK SAYIN BELEDİYE ENCÜMENLERİ ...SÖZ SİZDE BİZ ZARAR EDERİZ AMA EL KAR EDECEK BUYRUN AÇIKLAYIN
Ulaşım Çeşitliliği 10 ay önce
Ulaşımda çeşitlilikten rahatsız olmamak lazım. Dünyanın her yerinde bu ulaşım çeşitliliği mevcut. Lütfen biraz sağ duyu.
MÜKEMMEL 10 ay önce
İnşAllah dolmuş hatları da koyulur. Trafik neden keşmekeş çünkü biz arabalarımızı düzgün yerlere park etmeyip dörtlüleri yakıp iki üç sıra park edersek tuvalete bile arabayla gidersek normal.
Düzce 10 ay önce
Bir tek sorun dolmuş tu zaten onuda halletti başkan bravo çok çalışıyorsun biraz dinlen
Düzce 10 ay önce
Bir tek sorun dolmuş tu zaten onuda halletti başkan bravo çok çalışıyorsun biraz dinlen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı