banner615

banner614

banner701

YERİNDE GÖRDÜ, ‘YENİLENECEK’ DEDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Taksi Durağı esnafı ile bir araya geldi. Esnafın taleplerini dinleyen Başkan Özlü, oldukça dar ve ihtiyaçları karşılamayan taksi duraklarının değiştirilerek şartlarının iyileştirileceğini belirtti.

Düzce 09.05.2019, 10:51 09.05.2019, 18:03
2706
banner682

Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, iftar sonrası yaptığı inceleme gezisi kapsamında Belediye Taksi Durağı esnafını ziyaret etti. Taksicilerle sohbet eden Başkan Özlü, önemli açıklamalarda bulundu.

Durakların ihtiyaçları karşılaması için…

Düzce’de bulunan taksi duraklarını yakından incelediğini ifade eden Başkan Özlü, “Taksici esnafımızın bazı talepleri var. Duraklar oldukça küçük ve ihtiyaçları karşılayamıyor. Bu konuda yardımcılarım ve konuyla ilgili birimlerle durum değerlendirmesi yaptık. Durakların ulaşılabilirliği konusunda bir düzenlememiz var, vatandaşlarımızın en kolay şekilde kullanımına sunmak için bazı çalışmalar yapıyoruz. Durakların ihtiyaçları karşılaması için yeni taksi durakları yapma planımız var. Konu hakkında esnafımızın da fikrini aldık, ihtiyaçlarını öğrendik. Bu çerçevede çalışmalarımıza en kısa süre içinde başlayacağız. Karşılıklı iletişim halinde olmamız, onların taleplerinin karşılanması ve doğru işler yapmamız için büyük önem taşıyor” dedi.“İftar sonrası bizlere sürpriz yaptı”


Taksiciler de Başkan Özlü’nün durağa yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek “Değerli belediye başkanımız iftar sonrası bizlere sürpriz yaptı, bizimle ilgili yapılan çalışmaları aktararak naçizane fikrimizi aldı. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz, her zaman başımızın üzerinde yeri vardır.” şeklinde konuştu.

Haber: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (8)
sinan 1 yıl önce
Borçlara karşılık takas yoluna gidecez diyorsun,Bakanlık zamanında zaten keleş kasayı boşaltırken çocuk bile biliyordu,şimdi de takas yolu deyip güzelim yerler gidecek,yazık vatandaşa çok yazık,uyu güzel ülkem uyu..
reiz 1 yıl önce
başkanım o duraklar dar falan değil aynı anda işe çıkmayan 10 kişi yokki bunlar dar gelsin. bu kadar ihtiyac varsa kendi ceplerinden yaptırsınlar. israfa gerek varmı. onların hepsi yeni yapıldı.
vatandaş 1 yıl önce
Belediyenin parasını çarçur etme sayın başkan. O duraklar bile yoktu. Bulmuş da bulanıyorlar.
Soruşturma varmı? 1 yıl önce
Akp eski kadın kolu başkanının Belediye şirketlerinden 6-7 bin lira bankomat maaşı aldığı basına çıktı.Bedava maaş alanlarla ilgili hukuki süreç yapılacakmı? Hakkımızı yidirmeyin.
Değişiklik gerekli 1 yıl önce
Taksici arkadaşlar biraz kılık kıyafetleriyle yaptıkları işe olan saygılarını gösterseler yerinde olur diye düşünüyorum.
Aa 1 yıl önce
Yine paralar gidecek. Taksiciler neden yapmıyor?
Trafiğe çare yokmu? 1 yıl önce
Gündüz İstanbul caddesi araç parkı gibi, Akşam saat 17 ile 18 arası Çoban, as taksi, olimpiyat kavşaklarında trafik felç oluyor. Duymuyormusunuz? görmüyormusunuz?
Duzceli 1 yıl önce
Bütün köşe başlarını taksi durağı yaptınız insanlar yürümeye yer bulamıyor iki dakika aracını park edemiyor sanki belediye tapulu olarak durakları verdi lütfen insanların kullanım alanlarının dışına yani çok kullanılan yerleri vermeyin yeter artık
13°
açık