banner615

banner614

banner701

YETKİLİLERİN İLGİSİZLİĞİNDEN DERT YANDI

banner619

Düzce Merkeze bağlı Aşağı Yahyalar Mahallesi 5059 Sokak’ta yaşayan Necati Bekar, dolan kanalizasyon kuyusunun 20 gündür çekilmemesinden şikayetçi. Kanalizasyon kuyusunun çekilmesi için tüm yollara başvurduğunu belirten Bekar, yetkililerin ilgisizliğinden dert yandı.

Düzce 13.03.2020, 16:43 15.03.2020, 10:34
3160
banner682

Düzce Merkeze bağlı Aşağı Yahyalar Mahallesi 5059 Sokak’ta yaşayan Necati Bekar ve ailesi, dolan kanalizasyon kuyusunun 20 gündür çekilmemesinden şikayetçi.  Kanalizasyon kuyusunun çekilmesi için tüm yollara başvurduğunu belirten Bekar, kendisine kimsenin yardım etmediğini belirtti.

Öncü Haber aracılığı ile sesini yetkililere duyurmak isteyen Necati Bekar şunları söyledi: “Kanalizasyondan 2 metre aşağıdayız. Bu yüzden  kanalizasyona bağlanamıyoruz. Tuvalet kuyularımızı geçen sene belediye ekipleri çekiyordu. Şimdi çekilmiyor. Hortum yok diyorlar. Belediyeye kayıt yaptırdım. 153 Beyaz Masa’yı aradım gittim kayıt yaptırdım geldiler “Hortumumuz yok bizde hortum alınmasını bekliyoruz” dediler. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne gittim. Orası da yine aynısını dedi. Kanalizasyon kuyum doldu. Yüzde 86 astım hastasıyım. Kimse yardım etmiyor. Ben kuyumun çekilmesini istiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum.”

Yorumlar (4)
Yetkisiz yetkili 7 ay önce
O ne hortummuş arkadaş 10 senedir alınamadı gitti keleş başkan dan önceki başkan zamanından beri hortum yok
Mahmut 7 ay önce
Evet aynı sorunu bende yaşadım. Arıyorsun geliyorlar ama ya hortum yok ya araç buraya girmez diyorlar. Şu faturanınsa emlak vergisinde yazmıyor ama hortumunuz yoktu , aracımız girmedi ,para alıcaz diye. Akp belediyeciliği bukadar işte hizmette sınır yok çünki hizmet YOK.
CAN.D 7 ay önce
COK KOLAY BELEDIYEYE GIT
yetkili arıyorsan 7 ay önce
yetkili arıyorsan medyayı takip et. medya kameranları hep açılışta gösteriyor yetkilileri. bi o açılış bi bu açılış. 10 açılış , 100 kapanış :) . kes kurdale , çek şipşakçı, kes kurdale sırıt yetkili :)
24°
az bulutlu