banner615

banner614

banner701

YOL HARİTASI ÇİZİLİYOR!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Tacettin Kaval ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Düzce Belediyesi’nin sorumluluk alanındaki yerleşim yerlerinde hayata geçirilecek proje ve çalışmalara yönelik yol haritası çizilen toplantıda, Başkan Özlü, muhtarlarla istişarelerde bulundu.

Düzce 21.08.2019, 17:52 22.08.2019, 18:16
1864
YOL HARİTASI ÇİZİLİYOR!
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahallelerin sorun ve taleplerini öğrenmek için sık sık kulak verdiği muhtarlarla bu kez toplantıda buluştu.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Tacettin Kaval ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantının ana gündemini mücavir alandaki yerleşim yerleri ve mahallelerden gelen talepleri bir plan dahilinde uygulamaya koymak için yapılması gerekenler oluşturdu.Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yürütülecek çalışmalara ilişkin oluşturulacak stratejik plana yönelik muhtarların görüş ve önerilerini aldı.Başkan Dr. Faruk Özlü düzenlenen toplantıya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı olan Tacettin Kaval ve yönetim kurulu üyelerimizle istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Muhtarlarımızla birlikte “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla ilimizin her noktasına hizmet etmek gayreti içerisinde olacağız. Vatandaşlarımıza hizmet etmede bizlere yol arkadaşlığı yapan kıymetli muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.”

Haber: H. DURNA

Yorumlar (8)
yeni mahalle'li 13 ay önce
öncelikle kolay gelsin. mahallelerde ki çöpler ne olacak kokudan pislikten yanından geçilmiyor. muhtar 5-6 kez dilekce verdi fakat hiç bir gelişme yok. çarşı merkezinde çöpler yıkanıyor sonra belediye facebook sayfasında reklamlar yapılıyor...
bir an şaşırdım! 13 ay önce
yol haqritası değince bende asfalt yapılacak zanettim!
tartışmasız asfalt konusunda en kötü yerdir DÜZCE!
Düzceli 13 ay önce
Merkez mahallede muhtar nedirki her işi belediye yapıyor ara 153 nolu tefonu gereken geçte olsa yapılıyor.Haybeden maaş,silah nedir hasım sahibimi muhtarlar.
Hahahhahaa 13 ay önce
Çok hizmet ediyoniz maşAllah
poyraz 13 ay önce
Körpeşlerde kaldırım yok yeni yol acıldı yarış pisti aydınlatma eksikk.
Aa 13 ay önce
Bakınız, bu muhtarları çok kaldırıyorsunuz. Yetkilerini şahsi menfaatlerine kullanırken can yakıyorlar. Kaldırdıklarınızı indirmek zorunda kalıyoruz! Lütfen bu konuda azami hassasiyet gösteriniz.
Tamam Düzce 13 ay önce
Düzce belediye başkanı demeyeceksiniz halla öğrenmediniz sayın editör Düzce belediye bakanı demeniz gerekiyor hiç yakışmıyor öncü ailesine
Muhtar 13 ay önce
Dedin mi ilk yapılacak arasında muhtarlara köpekleri toplayın vatandaş artık isyanda diye...
34°
açık