banner615

banner614

banner701

ZABITA EKİPLERİ FIRINLARI DENETLEDİ

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Zabıta ekipleri, denetledikleri Hakan Unlu Mamulleri fırını sahibi Ramazan Korkmaz ve çalışanlarına hijyen ve gramaj fazlalığından dolayı teşekkür etti.

Düzce 10.05.2020, 16:00 10.05.2020, 14:45
3080
ZABITA EKİPLERİ FIRINLARI DENETLEDİ
banner682

Ramazan Ayında sofraların vazgeçilmezi olan Pide gramajları ile ilgili denetimlerini sürdüren Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, pide ve ekmek gramajları düşük çıkan ve hijyen kurallarına uymayan bazı fırınlara uyarı cezası kesti.

Zabıta ekipleri, Düzce’de fırınların düzenli olarak denetlendiğini, İnsan odaklı hizmet anlayışıyla çalışan Düzce Belediyesi'nin vatandaşların sağlıklı, hijyen ve gramaj kurallarına uygun ekmek ve unlu mamul tüketebilmesi için fırınları kontrol ettiklerini belirtti.

Zabıta ekipleri, Düzce’nin köklü firmalarından olan Hakan Unlu Mamullerine yaptıkları denetimlerde ise hijyen kurallarına uyulduğu ve pide ile ekmek gramajlarının normalinden fazla olduğu gerekçesi ile, fırın sahibi Ramazan Korkmaz ve çalışanlarına teşekkür etti.

“Fırınımızda Her Gün Dezenfekte Çalışması Yapıyoruz…”

Hakan Unlu Mamulleri sahibi Ramazan Korkmaz, ekmek ve pide başta olmak üzere tüm unlu mamullerinin müşterilerinin sağlığı için hijyenik bir ortamda üretildiğini söyledi. Fırında her gün dezenfekte çalışması yaptıklarını belirten Korkmaz, “Müşterilerimizin sağlığı bizim için en önemli konudur. Bu nedenle, büyük titizlikle çalışıyoruz. Ekmek ve pide gramajlarını da normalinden fazla yapıyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz bizi tavsiye ediyor” dedi.

banner710
Yorumlar (18)
Bir Garip Fırıncı 3 hafta önce
Bütün simit noktaları da onun du değil mi ?Düzce de başka simit satan yok nerdeyse,
burak 3 hafta önce
Her ramazan aynı fırını denetliyorsunuz. Dostlar alışverişte görsün hesabı. Başka fırınları denetleyin.
vatandaş 3 hafta önce
Dikkat ürün bindirme! Hakan unlu mamüllerin simidi güzeldir, tavsiye ederim bu arada.
Caddeli 3 hafta önce
Hakan unlu mamulleriyle gram alakam yok ama adamlar temiz hijyenik çalışıyorlar pide ekmek tatlı on numara işlerini titizlikle yapıyorlar başarılar
Hasan ACAR 3 hafta önce
Teşekkür ederim çok temiz ve aynı zamanda damak zevki veriyot
Hasan 3 hafta önce
Ne unlu mamullermis arkadaş başka habermi yok
8181 3 hafta önce
Geçen ceza yedi arkadan pide satıyor diye o ne olacak kurallara uymuyor bu mu adalet
Tarafsız Ol 3 hafta önce
Reklamın iyisi kötüsü olmaz
Haram para cepte durmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
hafif yağmur