banner615

banner614

banner701

ZABITA PAZAR YERİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITTI

Düzce Belediyesi zabıta ekipleri, bugün Cumartesi Pazarı’nda tezgâh açan esnaflar ile alışveriş yapan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı. Pazaryerindeki denetimlerini arttıran zabıta ekipleri ayrıca, pazarcı esnafına sürekli maske ve eldiven değiştirmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Düzce 30.05.2020, 17:10 01.06.2020, 11:07
1809
ZABITA PAZAR YERİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITTI
banner682

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tehdidi devam ediyor. Salgın nedeniyle Düzce Belediyesi zabıta ekipleri, Düzce’nin belirli bölgelerinde kurulan pazaryerlerinde denetimlerini arttırdı.

Bugün Fevzi Çakmak Mahallesi’nde kurulan Cumartesi Pazarı’nda yoğun güvenlik önlemleri alan zabıta ekipleri, sabah saatlerinden itibaren pazarda tezgah açan esnaflar ve alışveriş yapmak için gelen vatandaşlara Düzce Belediyesi’nin ürettiği maskelerden dağıttı.

Pazaryerinde oluşturulan kontrol noktasının dışında, sürekli pazaryeri içerisinde devriye atan zabıta ekipleri, özellikle esnafları kullandıkları maske ve eldivenleri sık sık değiştirmeleri konusunda uyardı. Özellikle pazaryerlerinde denetimlerin daha da sıklaştırılacağı bildirildi.

banner710
Yorumlar (6)
Düzceli 1 ay önce
Boluya yandaşlara kadar maske gönderen başkan konutlarda henüs maske ve icraatlarını göremedik.Gönüllere giremedin.
Seksen1 1 ay önce
Plaka numarası 81 olan guzel ilimizden bahsediyorsunuz değil mi ! çünkü aynı yerde bende bulundum. Fakat bu yazılanların hiçbirini göremedim.
Düzceli 1 ay önce
Zabıta arkadaşlar başkana ulaştırın sözümü konutlarda hizmet yapmıyor belediye,çöp toplamakla iş bitmiyor.Reis çalınmadık kapı kalmayacak dedi özlü hepisini kilitledi.
sçavuş 1 ay önce
Perşembe pazarındaki köylü pazarı neden açılmıyor.
Yusuf safa yiğit 1 ay önce
Ne kadar sık acana polis zabıta şehirmerkezindeki yolu kapattıda ne oldu hiç trafik oluşuyo şehirde insanlar gideceği yere gidemiyor geçemiyor aracıyla ama marketlerin önünde bi denetim yok millet maskeyi ağzına burnuna değil çenesinin altına alıyor öyle fitursuzca geziyor kimsenin umrunda değil.
Düzceli 1 ay önce
Kalıcı konutlarda çocuklar yasak olmasına rağmen sosyal mesafe kurallarına uymadan ve maske takmadan dolaşıyorlar. Yetkililer buna bir önlem alsın. Önlem alınmazsa yasakların ne anlamı var? Yasaklara uyanların suçu ne?
23°
açık