banner615

banner614

banner701

95.YILI KUTLANDI

banner619

İstiklal Marşı'nın kabulünün 95. yıldönümü Doğa Okulları Düzce Kampüsü’nde düzenlenen özel programla kutlandı. Doğa Okulları olarak “Dünya Çocuk Rekoru”na imza atmak amacıyla düzenlenen proje ile İstiklal Marşı öğrenciler tarafından işaret diliyle okundu.

Eğitim 11.03.2016, 12:07 11.03.2016, 14:46
629
95.YILI KUTLANDI
banner682
 12 Mart 1921 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilen İstiklal Marşı'nın kabulünün 95. yıldönümü dolayısıyla Düzce Doğa Okulları'nda çok özel bir program düzenlendi. Doğa Okulları’nın tüm kampüslerinde ortaokul öğrencilerinin katılımıyla İstiklal Marşı öğrenciler tarafından işaret diliyle okundu.


Egemen Konferans Salonu’nda düzenlenen program, saygı duruşunda bulunulması ile başladı. Ardından Vatan Şairimiz Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını sembolize eden ve milli marşımız olan İstiklal Marşı öğrenciler tarafından işaret diliyle okundu.

Programın koordinatörlüğünü yürüten Türkçe Öğretmeni İlknur Soysal, “Bu proje ile hem işitme engellilerimiz için hem de İstiklal Marşı’nın önemi için farkındalık oluşturmayı hedefledik. Doğa Okulu farklılığını ortaya koyan özveri ile bu projeye katılım sağlayan tüm öğrencilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber:Y.SEVER

banner710
Yorumlar (4)
ayse 4 yıl önce
Bugünün anlam ve onemini en iyi sekilde ifade etmissiniz. Bu duyguda yeni nesil yetistiren ogretmenlere ve bu duyguyu gönülden yasayan doga okuluna tebriklerimi iletirim.
Zeynep 4 yıl önce
Dünya çocuk rekorlarına girebilecek bir performans gerçekten bu performansta emeği geçen öğrencilere ve daha da ilknur soysal öğretmenimize teşekkür ederiz
Nurettin Ay, 4 yıl önce
Hissettirdikleriniz için başta sayın hocamı ve tüm öğrencilerimizi yürekten alkışlıyorum.
Ayla 4 yıl önce
Çok güzel ve anlamlı bir kutlama olmuş... Düzce Doğa Okulunu tebrik ediyorum.
15°
kapalı