banner615

banner614

banner701

BAKAN'A ZİYARET

banner619

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’ü makamında ziyaret etti.

Eğitim 06.01.2010, 12:14
197
BAKAN'A ZİYARET
banner682

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Funda Sivrikaya Şerifoğlu başkanlığında, Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.İsmail Ercan, Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.İbrahim Şahin, Orman Fakültesi Öğretim Üyelerinden Rektör Danışmanı Doç.Dr.Yalçın Çöpür ve Gümüşova Meslek Yüksekokulu MüdürüYrd.Doç.Dr.Serkan Subaşı’nın katıldığı ekip Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün’ü 30 Aralık 2009 tarihinde ziyaret ettiler.
Sanayi Bakanlığı Sanayi Araştırma ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’ne yoğun bir çalışma süreci sonrası hazırlanan Teknopark başvuru dosyası, 28 Aralık 2009 tarihinde teslim edildi. Ardından 30 Aralık 2009 tarihinde Teknopark çalışma ekibiyle Sanayi ve Ticaret Bakanı makamında ziyaret edildi. Rektör Prof.Dr.Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark kurulma çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bakan Nihat Ergün, Düzce’de Teknopark kurulma çalışmalarının başlatılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken Bakanlık olarak bu süreçte ellerinden gelen desteği Düzce’ye vereceklerini ve 2010 yılı içerisinde destekleyebileceklerini belirtti. Rektör Prof.Dr.Funda Sivrikaya Şerifoğlu tarafından Düzce Üniversitesi’ne davet edilen Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün. Teknopark kurulma çalışmalarını yerinde incelemek üzere en kısa sürede Düzce Üniversitesi’ni ziyaret edeceklerini ifade etti.

Yorumlar (0)
19°
açık