banner615

banner614

banner620

BAŞKAN: SOSYAL FAALİYETLERİMİZİ GÜÇLENDİRECEĞİZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sömestr tatili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Kapalı Pazaryeri içinde bulunan belediye Çocuk Kulübü’nde düzenlenen dönem sonu etkinliğine katıldı.

Eğitim 17.01.2020, 17:53 17.01.2020, 18:42
800
banner650
 Düzce merkeze bağlı Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazaryeri ve Aile Yaşam Merkezi’nde bulunan Çocuk Kulübü’nde, sömestr tatili dolayısıyla dönem sonu etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de katıldı.
Çocukların fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla eğitim verilen atölyelere katılan öğrencilerin düzenlediği gösteriler büyü alkış aldı. Müzikler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte minikler de hünerlerini sergiledi.


Düzenlenen etkinlikte konuşan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü şunları söyledi:
“Hepinize iyi akşamlar. Bugün karne günü… Bu törende gayet güzel düzenlenmiş, emeği geçen herkese, öğretmenlerimize, yöneticilerimize, velilere çok çok teşekkür ediyorum. Düzce Belediyesi olarak, sosyal faaliyetlerimizi güçlendireceğiz. Daha yeni mekanlar, merkezler açacağız. İnşallah önümüzdeki günlerde yeni mekanlarda yeni öğrencilerimizle buluşmak dileğiyle. Sizleri sevgiyle, saygıyla ve muhabbet ile selamlıyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum.”


Etkinliğin sonunda Başkan Özlü, minik öğrencilerle birlikte pasta keserek, başarılı bir eğitim yılı geçirmelerini temenni etti.

 
banner626
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu