banner615

banner614

banner701

ÇAKAR ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

banner619

Bu ay yapılacak olan rektör atamaları öncesinde aday olarak birçok ziyaret gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Protokolü ile başlayan ziyaretlerini sürdürüyor. Misafir olduğu yerlerde yeni dönem projelerini anlatan Çakar, hayata geçirdiği projeleri içeren “Düzce Üniversitesi 2015-2019” kitabını hediye ediyor.

Eğitim 04.05.2019, 11:05 04.05.2019, 14:56
525
ÇAKAR ZİYARETLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
banner682

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak Düzce protokolünden başlayan ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile ziyaretlerine başlayan Rektör Çakar, aynı gün Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü daha sonra ise Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (DESKKOP) Başkanı Ertan Taşlı ve Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı’yı ziyaret etti.Sabah Gazetesi Ankara eski Yayın Yönetmeni Gazeteci Osman Altınışık’ı da ziyaret eden Rektör Çakar, Düzce Üniversitesi’nin projelerini anlattı.

Ziyaretlerinde; 2015-2019 yılları arasında Düzce Üniversitesi’nin hayata geçirdiği projeleri içeren “Düzce Üniversitesi 2015-2019” kitabı ile Prof. Dr. Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ziyaretlerinde Düzce Üniversitesi’nin tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket ederek şehrin, bölgenin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına şimdiye dek çalıştıklarına ve bundan sonra da aynı dinamizm ve heyecanla çalışmaya devam edeceklerine vurgu yaptı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (1)
DÜZCELİ 1 yıl önce
İstikrar diye diye bu hale geldik.
13°
parçalı az bulutlu