banner615

banner614

banner701

ÇELENK SUNMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

banner619

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler Anıtpark Meydanı’nda başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende, kurumlara ait çelenkler, meydana bırakıldı.

Eğitim 23.04.2019, 10:50 23.04.2019, 12:15
875
banner682

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu gün olan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanan gün etkinliklerle başladı.Anıtpark Meydanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma törenine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı İlgan Duru, Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez katılım gösterdi.Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, kurumlara ait çelenkler sırasıyla meydana bırakıldı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU


 

banner710
Yorumlar (2)
Sevinç Ö. 1 yıl önce
Hakikaten ya yerel haber yayını yapıyorsunuz...biraz daha objektif tarafsız yansız net temiz ve açık haber yapsanız olmuyormu...mesela ben merak ediyorum...belediye başkanımız nerede..ak parti il teşkilatı neden yok .
Aa 1 yıl önce
İlgan duru kim? Bir diğer haberde de "nemine" yazmışsınız (Muhtar haberi). Taraf tutacağınıza biraz dikkatli olunuz lütfen.
15°
hafif yağmur