banner615

banner614

banner701

“DEVRİMDEN DARBEYE”

banner619

İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Eski Başkanı Cemal Kazak, 2.Düzce Kitap Fuarı’na katılarak imza günü düzenledi. Kaleme aldığı “Devrimden Darbeye” adlı kitabını okurları için imzalayan Kazak, düzenlenen kitap fuarı ile ilgili Düzce Belediyesi’ne teşekkür etti.

Eğitim 30.11.2019, 15:52 30.11.2019, 20:54
1052
“DEVRİMDEN DARBEYE”
banner682

Düzce’de düzenlenen 2. Düzce Kitap Fuarı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Eski Başkanı Cemal Kazak, fuara katılarak “Devrimden Darbeye” adlı kitabını okuyucuları için imzaladı. Öncü Haber mikrofonlarına açıklamalar yapan Cemal Kazak Düzce Belediyesine bu organizasyon için teşekkür etti.
 


“Muhammed Mursi’nin askeri darbe ile devrilme sürecini anlatıyor”
Öncü Haber mikrofonlarına konuşan Cemal Kazak kitap hakkında kısa bir açıklama yaptı. Kazak yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Devrimden Darbeye adlı çalışmamı 2018 yılında pınar yayınlarından sunduk. Bu çalışmada hepinizin malum olduğu üzere 2011 yılında bir halk ayaklanması sonucunda devrilen Hüsnü Mübarek iktidarından sonra, Mısır’da kurdukları Hürriyet ve Adalet Partisi ile iktidara gelen Müslüman kardeşler hareketinin temsilcisi Muhammed Mursi’nin 2013 yılında bir askeri darbe ile devrilmesi sürecini akademik bir dil ile   anlatmış olduğum çalışmamın burada tanıtımını yapmak üzere bulunuyorum. Düzce Belediyesi’ne böyle bir organizasyonu yaptıkları için teşekkür ediyorum.”
 “Kitabımız daha yeni piyasaya çıktı”
Kitabın dilinin akademik bir dil olduğunu belirten Cemal Kazak şunları söyledi: “Kitap satışlarımız iyi. Kitabımız daha yeni piyasaya çıktı. Tabii bir akademik çalışma olduğu için daha çok bu konuya ilgi duyanların ilgilendiği okumak istediği bir kitap. Bizde buraya gelerek Düzce halkı ile bu yayınımızı buluşturmak istedik.”

Yorumlar (7)
Duyarlı 9 ay önce
Tebrik ediyorum, fuar da denk gelemedim ama mutlaka en kısa zamanda kitabı alıp okumak istiyorum. Böyle bir konuda kitap çıkarabilen bir yazara hergün rastlanılmıyor, hele ki Düzce de. Umut vaat edici haberler bunlar..
Garipbiri 9 ay önce
Fuarı belediye değil de safir koleji düzenlemiş sanki....
Mete 9 ay önce
Başarılı bi çalışma..Tebrikler
Kalender aydın 9 ay önce
Düzceli olarak Gurur duydum.Hayırlı olmasını ve devamını diliyorum.
İlim aşığı 9 ay önce
Düzce'de böyle kıymetli ve başarılı işler yapmış ve yapmaya devam edecek olan insanların daha çok önemi bilinmesi gerekiyor. Helal olsun maşAllah devamı gelir inşAllah.
Kemal 9 ay önce
Haha uzman mı ortadoğu mu
Vatandaş 9 ay önce
Yine bir kompleks vakası! Ne oldu neden beğenemediniz? Özgeçmişi hakkında bilginiz var mı acaba!!
16°
açık