banner615

banner614

banner701

ESKİ VALİ’DEN SAFİR KOLEJİ’NE TEŞEKKÜR

Gerçekleştirilen Düzce 1. Kitap Fuarı ile büyük ilgi ve takdir toplayan Safir Koleji’ne bir tebrik de Eski Düzce Valisi Adnan Yılmaz’dan geldi. Zor ve meşakkatli bir faaliyetin hayata geçirilmiş olmasına dikkat çeken Yılmaz, Safir Koleji’ne bu etkinliği hayata geçirdiği için teşekkür etti.

Eğitim 12.06.2019, 18:08 13.06.2019, 17:37
1295
banner682

Eğitim alanında verdiği hizmet ve yenilikçi anlayışı ile bilinen Safir Koleji’nin, bulunduğu kapsamlı girişim takdir toplamaya devam ediyor.

Düzce Anıtpark Meydanı’nda kurulan fuar alanında yüzlerce kitabı ve yayınevini vatandaşlar ile buluşturan Safir Koleji, birçok vatandaşın ve kesimin ilgisini toplamayı başarmıştı.

Hayata geçirilen bu önemli ve başarılı etkinliğe bir tebrik de Eski Düzce Valisi’nden geldi.

Düzce 1. Kitap Fuarı’nın açılmasını tebrik eden Eski Vali Adnan Yılmaz, Safir Koleji Kurucusu Murat Ayyıldız’a bir mesaj iletti.

Fuardan memnuniyetini dile getiren Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kurumunuz öncülüğünde Düzce 1. Kitap Fuarı’nın açılmasına yoğun emek, enerji verdiğiniz ve kitap okuma sevdanızı büyük Düzce Ailesi ile paylaştığınız ve zor olan bir faaliyeti gerçekleştirdiğiniz için büyük ufuk sahibi sizi, güzide ekibinizi tebrik ederim. Teşekkür ederim.''

Bu mesajı yanıtsız bırakmayan Safir Okulları adına kurucu Murat Ayyıldız da şunları kaydetti:

''Safir Ailesini temsilen sayın valimize bu anlamlı mesajından dolayı teşekkürü borç biliyoruz.''

banner710
Yorumlar (6)
yAKUP ASLAN 1 yıl önce
AŞAGIDAKİ PEK DEĞERLİ VE KIYMETLİ DOSTLARIM.... O VALİNİN BİNDE BİRİ KADAR DÜZCEYE HİZMET EDİP DÜZCEYI SEVİN YETER.. HER KONUDA BOŞ TEPKİ VE ELEŞTIRILERIİNIZE HAYRANIM... SİZ OLMASANIZ DÜZCE NE YAPARDI.. TEŞEKKÜRLER SAFİR KOLEJİ VE ÖNCÜ TV
Anmak Bile İstemiyorum! 1 yıl önce
Kitap okuma değerlerine gösterdiğiniz saygıyı; keşke fazlasıyla okuyan, iş hayatında iyi yerlere gelme çabası gösteren genç, eğitimli çalışanlarınıza da gösterseydiniz de siyaseten sizinle aynı fikirde olmayan insanların ekmeğiyle oynamasaydınız.
kadane nice 1 yıl önce
Boş beleş adamlar.Asımın nesli hikayeleri.Masalları.Toplumun hali ortadadır. Bırakın şu geçmiş seviciliği tribüne oynamaları. Körler sağırlar birbirini övmeler.Boş beleş işler
İmran 1 yıl önce
Adnan YILMAZ bey iyi bir bürokkrat olduğu gibi iyi bir yazar olduğunuda ispatlamıştır.
EREN CAN 1 yıl önce
Adnan valimizin ASIMIN NESLİ kitabı süper..Tavsiye ederim.saygılar sayın valimize
Enver ŞAHİN 1 yıl önce
Sayın Adnan YILMAZ valimiz Düzce sevdalısı birisidir. Her platformda Düzcemizi gündeme getirmektedir. Kendisine teşekkür ederim.
22°
açık