banner615

banner614

banner701

GECE HAVA FİŞEK GÖSTERİSİYLE SONA ERDİ

banner619

Kültür Koleji 8. Sınıf öğrencileri için düzenlenen Mezuniyet Gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Tüm 8. Sınıf öğrenci ve velilerinin katıldıkları görkemli gecede kep atma mutluluğu yaşayan öğrenciler için havai fişek gösterisi de yapıldı.

Eğitim 13.06.2019, 11:57 13.06.2019, 14:04
1520
banner682

İlimizde özel eğitimin öncü kurumlarından olan ve bugüne kadar lise ve üniversite giriş sınavlarında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Düzce Kültür Koleji’nde mezuniyet sevinci yaşandı. Okulun tüm 8. Sınıf öğrenci ve velileri ile öğretmenlerinin katıldıkları mezuniyet töreni bir düğün salonunda gerçekleştirildi.8.sınıfların rehber öğretmenleri ile tek tek sahneye çağrılıp, mezuniyet belgelerinin takdim edildiği gecede konuşan Düzce Kültür Koleji Kurucusu Hasan Aktürk, başarılarından dolayı öğrencileri kutlayarak, bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını diledi.Tüm öğrencilere belge takdimi sonrasında pasta kesimi yapılan gecede velilerin haklı sevinci ve mutluluğu görülmeye değerdi. Pasta ikramının ardından 8. sınıftan mezun olan öğrenciler, toplu halde keplerini havaya fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadı. Öğrenciler gecenin anısına hazırlanan kısımda aileleriyle fotoğraf çektirip, bol bol müzik eşliğinde eğlenceli zaman geçirdi. Oldukça renkli ve keyifli geçen gece yapılan hava fişek gösterisi ile sona erdi. 

Haber: S.AYAN
Görüntü: E.K.DURSUN

Yorumlar (2)
hamza 1 yıl önce
Balo islerine son verilmeli devlet el koymali kucucuk cocuklar liseliler 25 30 yasinda gibi piyasada olmaz boyle sey
arda 1 yıl önce
Sabah akşam ülkede kriz var patates soğan alamıyoruz diyenlerin yaptığı israfa bak.Sanki öğrenim hayatları bitti mesleki hayata atıldılar,ilköğretimin mezuniyet balosuda neyin nesi,yazık ya nasıl bir toplum olduk.
30°
parçalı bulutlu