banner615

banner614

banner701

HAMİT ŞERİFOĞLU ORTAOKULU’NDA KUTLAMA

banner619

Hamit Şerifoğlu Ortaokulu’nda bugün mehter sesleri yükseldi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Düzce Belediyesi Mehter Takımı’nın gösteri yaptığı etkinlik ile öğrencilerin geçmişle bağlantı kurması hedeflendi.

Eğitim 25.04.2019, 19:13 25.04.2019, 19:18
636
HAMİT ŞERİFOĞLU ORTAOKULU’NDA KUTLAMA
banner682

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Hamit Şerifoğlu Ortaokulu’nda da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Okul bahçesinde düzenlenen programda Düzce Belediyesi Mehter Takımı gösteri yaptı. Öğrenciler ve velilerin beğeni ile takip ettiği gösteride mehteran ekibinin icra ettiği parçalara alkışlarla eşlik edildi.Hamit Şerifoğlu Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kerim Güllü, etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

Öğrencilerimizin akademik başarılarını arttırmak için çalışmalar yaptığımız gibi sosyal etkinlikler ile de karşılaşmalarını sağlayarak kendilerini kültürel ve sosyal alanda geliştirilmeleri için çaba sarf ediyoruz. Her ay ve her önemli günde olduğu gibi etkinliklerle öğrencilerimizi buluşturuyoruz. 2 gün önce Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladık. Çocuklarımız tarih ile buluşuyor sloganıyla yola çıktık. Mehterin tarihteki yerine ve önemini biliyoruz. Öğrencilerimizin geçmişle olan bağlantılarını kurmasını sağlıyoruz.”

Haber: C.ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (0)
19°
hafif yağmur