banner615

banner614

banner701

“HRZONE DİGİTAL” ETKİNLİĞİ

banner619

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) tarafından ilki düzenlenen “HRZone Digital” etkinliği Düzce Teknopark ‘ta yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Eğitim 22.12.2019, 13:07
418
“HRZONE DİGİTAL” ETKİNLİĞİ
banner682

 Etkinlik; Delta Alfa A.Ş.,  Nobel İlaç San. ve Tic. A.Ş. ile Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları yetkililerinin uyguladıkları staj programlarını tanıtmasıyla başladı. Staj programlarını anlatan şirketlerden Delta Alfa A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü. Esra Ölmez Öztürk staj programlarını tanıtırken, “Okullarımızı ve öğrencilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Çalışkan dinamik ve genç insanlarla şirketimiz bünyesinde her yıl staj döneminde bir araya geliyoruz. Bu sayede hem şirketi hem de kendilerini tanıyorlar.” şeklinde konuştu.

Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Uzmanı Neşe Yılmaz, “Standard Profil 5 kıtada hizmet veriyor. 7 ülkede 11 fabrikamız faaliyetlerini sürdürüyor. Fabrikalarımızda 11 farklı kültür çalışıyor ve yüzde 30’u da kadın. Çalışanlarımızın yaş ortalaması 37. Kendi elektriğimizi kendimiz üretiyoruz ve kesintisiz elektrik sağlıyoruz. Uzun dönem stajlarda genç yetenekleri iş başında tespit etmek istedik. Yeni başlayacak stajyerler için geniş oryantasyonlarımız oluyor. Her öğrencinin bir projesi olmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
30°
açık