banner615

banner614

banner701

KÖY KÖY DOLAŞARAK ÖĞRENCİLERİNE KİTAP DAĞITIYOR

banner619

Düzce Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Büşra Baş koronavirüs salgını nedeniyle köy köy dolaşarak, öğrencilerine kitaplarını ulaştırdı. Salgına karşı öğrenci ve velilerini uyaran Baş, eğitim camiası, öğrenci ve velilerinin takdirini kazandı.

Eğitim 11.09.2020, 15:42 11.09.2020, 17:56
2057
banner682

Yeni Eğitim ve Öğretim yılı, Türkiye’de tüm dünyayı etkisi altına alan, Yeni Tip Covid – 19 salgının gölgesinde başlayacak. Mart ayından bu yana uzaktan eğitim gören öğrenciler, okullarına ve öğretmenlerine kavuşacağı günü dört gözle bekliyor.

Düzce Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Büşra Baş, pandemi nedeniyle yaptığı çalışma, eğitim camiası, öğrenci ve velilerinin takdirini kazandı. Baş, salgın nedeniyle okula gelerek kitaplarını alamayan öğrenci ve velilerinin köylerine giderek, yeni eğitim sezonunun kitaplarını dağıttı.

Baş ayrıca, öğrenci ve velilerini salgına karşı uyararak, alınan tüm tedbir ve kurallara uymalarını istedi. Öğrenci ve velileri, Baş’a gösterdikleri duyarlılık nedeniyle teşekkür ederken, Baş ise, bu zorlu süreçte öğrencilerinin yüzünde tebessüm görmesinin kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Ahmet 1 hafta önce
tebrik ediyorum, çalışmalarının devamını diliyorum, biraz geç döner ama inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda çok harika bir dönüş olur
Yorumcu vatandas 1 hafta önce
isiniz gücünüz şov yapmak.
Onb 1 hafta önce
Reklamlar.
20°
kapalı