banner615

banner614

banner701

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!

banner619

Düzce Milli Eğitim’de görev değişikliği… 3 aydır Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Turan Şahin’in yerine Konya Akşehir ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit atandı.

Eğitim 23.05.2016, 13:08 23.05.2016, 13:35
5015
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!
banner682

Düzce’de görev yaparken TBMM Başkanı Başdanışmanı olarak görevlendirilen ve Ankara’ya giden Ahmet Yurtman’ın yerine Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Turan Şahin’in de görev süresi 3 ay oldu. Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı olarak çalışırken, müdürlük görevine yükselen Turan Şahin’in yerine Akşehir ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit vekaleten atandı. Yiğit’in 4 yıldır Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yaptığı öğrenildi.

Murat Yiğit Kimdir?

1975 yılında Çarşamba´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çarşamba´da, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünde tamamladı. 1997 yılında tarih öğretmeni olarak atandığı Vezirköprü/ Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi´nde 4 yıl öğretmenlik, 4 yıl müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerini yürüttü. 2006 yılında Ağrı iline Eğitim Müfettiş Yardımcısı, 2009 yılında eğitim Müfettişi olarak atandı. 2009-2010 dönemi Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programını tamamladı. 22.03.2011 tarihinde Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Müfettişleri Başkanı olarak atandı. 8 Ağustos 2012 tarihi itibariyle ise atandığı Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

HABER;S.KAŞKIR

Yorumlar (29)
egitimbirli 4 yıl önce
Tecrübeli mudurumuzle iyi işler çıkaracağız Allah muvaffak etsin
Hoşgeldin değerli müdürüm 4 yıl önce
Yüksek lisans programinida tamamlayıp tecrübeli bir mudure benziyor inşAllah hayırlısı olur dedikodu yaparak laf kalabailigna gerek yok önyargı saçma
Bosa konuşma icraata bak 4 yıl önce
Arkadaşlar bence bos konuşup dedikodu yapacağımıza acipda adamın aksehirdeki icraatlarını bakın tecrübeli bi mudur yıllardır bu ve benzer işlerle mesgul duzceyide adam edicegine inanıyorum
Aynı devran 4 yıl önce
Bu da önceki rizeli müdüre benziyor.Bunu da kullan at yaparlar..Birileri yine ihya olur, her zaman olduğu gibi..
Meçhul 4 yıl önce
Eh Turan Şahin, etme bulma dünyası Sana güle güle
E.O 4 yıl önce
KLASİK DÜZCE İŞ YAPARSAN KALİTELİYSEN GİDERSİN. AKP SİYASETÇİLERİ TÜM TÜRKİYEYİ ABAD ETTİ AMA BİZİMKİLER DÜZCEYİ MAHFETMEKLE MEŞGUL.
E.O 4 yıl önce
KLASİK DÜZCE İŞ YAPARSAN KALİTELİYSEN GİDERSİN. AKP SİYASETÇİLERİ TÜM TÜRKİYEYİ ABAD ETTİ AMA BİZİMKİLER DÜZCEYİ MAHFETMEKLE MEŞGUL.
muhtar 4 yıl önce
Düzce bu şekilde yönetilmeye layıktır....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık