banner615

banner614

banner701

MÜDÜR UÇARCI HEDİYE İLE ÖDÜLLENDİRDİ

Çilimli Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Uçarcı halter ve atletizm dallarında başarıya ulaşan okul öğrencilerine hediye vererek ödüllendirdi. Daha öncede Çilimli Anadolu Lisesi öğrencileri birçok sportif faaliyetlerde başarı elde ederek okullarına derece getirdiğini belirten Uçarcı, “Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz” dedi.

Eğitim 08.01.2020, 15:27 08.01.2020, 20:48
1042
banner682

Çilimli Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Uçarcı halter ve atletizm dallarında başarıya ulaşan   okul öğrencilerine hediye vererek ödüllendirdi. Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olduklarını belirten Okul Müdürü Mevlüt Uçarcı, öğrencileri yüreklendirmek ve motive etmek amacıyla kendilerine  koşu ve halter ayakkabısı hediye ettiklerini ifade etti.
 “Okulumuzu yıllardır başarıyla temsil ediyorlar”
Çilimli Anadolu Lisesi müdürü Mevlüt Uçarcı sporcu öğrenciler hakkında şunları dile getirdi: “Akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de öğrencilerimizin her zaman destekçisiyiz. Öğrencimiz Ervanur Eren Şubat ayında Muğla'da yapılacak olan halter müsabakalarında Çilimli Anadolu Lisesi adına yarışacaktır. Biz de sporun ve sporcunun yanında yer alan bir okul olarak öğrencimize alacağımıza söz verdiğimiz halter ayakkabısını hediye ettik. Atletizm dalında okulumuzu yıllardır başarıyla temsil eden, geçmiş yıllarda il birincisi olan öğrencimiz Kadir Fırat 200 metre ve 400 metre koşularına hazırlanıyor. Öğrencimizi yüreklendirmek ve motive etmek amacıyla kendisine bir koşu ayakkabısı hediye ettik. Öğrencilerimize okul hayatında ve müsabakalarında başarılar diliyoruz.”banner710
Yorumlar (1)
ali kemal esen 6 ay önce
Eğitim bu.Böyle Öğretmen ve İdarecileri Alkışlamak lazım.Çilimli çok şanslı.Başarı bu mantıkla geliyor.Daim olmasını dilerim.
30°
orta şiddetli yağmur