banner615

banner614

banner701

ÖĞRENCİLER SOLUĞU REKTÖR’ÜN YANINDA ALDI

banner619

Katıldıkları SEDAŞ Proje Fikri Yarışması’nda gösterdikleri başarı sonrasında plaket ile ödüllendirilen öğrenciler, sevinçlerini Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile paylaştı. Başarılı öğrencileri ağırlayan Çakar, öğrencilerden projeleri hakkında da bilgi aldı.

Eğitim 15.05.2019, 15:24 16.05.2019, 17:26
1155
ÖĞRENCİLER SOLUĞU REKTÖR’ÜN YANINDA ALDI
banner682
Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri SEDAŞ’ın dört yıldır aralıksız olarak gerçekleştirdiği ve gelenekselleşen SEDAŞ Proje Fikri Yarışması’nda almış oldukları başarı plaketini Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’la paylaştı.

Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Öztürk, Elektrik - Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Emin Yıldırız ve yenilikçi fikirleri ile yarışmada 3 proje ile finale kalmayı başaran öğrencileri, Rektörlük Çalıştay Salonu’nda ağırlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, proje ekiplerini tebrik etti.

Geliştirdikleri projeler hakkında öğrencilerden bilgiler alan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin kazandıkları başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yenilikçi fikirlere fırsat veren bu tür yarışmalara katılım sağlamak isteyen öğrencileri her zaman desteklediklerini ifade etti.Üç proje ile finale kalmayı başaran Düzce Üniversitesi öğrencileri, finalde; bir ikincilik ve iki mansiyon ödülünün sahibi olarak önemli bir başarı elde etmişlerdi.

 
banner710
Yorumlar (1)
Rektör hocaya 1 yıl önce
Sosyal medyada boy boy size destek mesajları veren, yalakalık sırasına giren kimi stkların rektör olarak atanmamız için atmadıkları takla kalmamıştı.Diğer orman fakültesindeki hocanın atanması için methiyler düzüyorlardı.Gerci siz de bilirsiniz hocam.Bu bukelemun tiplere dikkat etmek gerek.
19°
hafif yağmur