banner615

banner614

banner701

“TASARIM BECERİ ATÖLYESİ”

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 Eğitim Vizyonu "Tasarım Beceri Atölyeleri" kapsamında Çilimli Anaokulu öğrencileri "Halı Tasarım Atölyesi"nde kendi halılarını tasarlayıp ürettiler.

Eğitim 13.01.2020, 17:48
187
“TASARIM BECERİ ATÖLYESİ”
banner682

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 Eğitim Vizyonu'nda büyük önem verdiği "Tasarım Beceri Atölyeleri" öğrencilerin 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler olmalarını, yeteneklerini keşfetmelerini, düşünmelerini, tasarlayıp üretmelerini sağlıyor. Çilimli Anaokulu öğrencileri de bu doğrultuda "Halı Tasarım Atölyesi"nde kendi halılarını tasarlayıp ürettiler.Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 Eğitim Vizyonu "Tasarım Beceri Atölyeleri"  kapsamında Çilimli Anaokulu öğrencileri  "Halı Tasarım Atölyesi"nde kendi halılarını tasarlayıp ürettiler.
Öğrenciler bir yandan ince motor becerilerini geliştirirken bir yandan da bir işe başlamanın sorumluluğunu üstlenmeyi ve başladıkları işi bitirmek için sabretmeleri gerektiğini öğrendiler.
Öğrenciler bu atölyede diğer arkadaşlarına göre daha yavaş öğrenen arkadaşlarına da yardım ederek erken yaşta büyük bir dayanışma örneği sergilediler.
 
 
 
 

banner710
Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu