banner615

banner614

banner701

TEKRAR HİZMET VERMEYE BAŞLADI

banner619

Düzce Üniversitesi Sosyal Tesisler Yemekhanesi, temiz, sağlıklı ve güvenli hizmetle tekrar kapılarını açtı.

Eğitim 12.06.2020, 11:22
2391
TEKRAR HİZMET VERMEYE BAŞLADI
banner682

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü tedbirleri kapsamında bir süreliğine hizmete kapatılan Düzce Üniversitesi Yemekhanesi, 8 Haziran Pazartesi günü itibari ile hizmet vermeye başladı.

Covid-19 virüsü salgınına karşı tüm önlemlerini alarak personele hizmet vermeye başlayan Düzce Üniversitesi Yemekhanesi, kişilere özel hizmet sunuyor. Ellerin dezenfekte edilmesinden ve ateş ölçümünün yapılmasından sonra içeriye alınan kişiler, kendileri için hazırlanan, sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenen masalarda yemek yiyor.

Tek kullanımlık tabak, kaşık ve çatal ile hizmet veren Sosyal Tesisler Yemekhanesi, kişilerin oturduğu yeri, sandalyeyi işaretleyerek, her zaman aynı yerde yemek yemesini sağlıyor. Her gün düzenli olarak temizliğinin ve dezenfekte işlemlerinin gerçekleştirildiği Düzce Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde, olası virüs bulaşı riski en aza indiriliyor.

Yorumlar (3)
DÜZCELİ 4 ay önce
AKP VE YOLDAŞLARI İŞİNİZ GÜCÜNÜZ TRÜBÜNE OYNAMAK.
ARTIK ÜRETEN AKP KALMADI DİREK SÖMÜRÜ VE ÖRGÜTLEŞMEYE VE SADECE KENDİ YANDAŞINA ÇALIŞAN KAZANDIRAN RİYAKAT UYMAYAN BİR PARTİ OLDUNUZ ARTIK MECLISTEKI BUTUN PARTILER AYNI GIREMIYENLERDE AYNI YANDIK.
Resul İnan 4 ay önce
bizim fabrika da yemekhaneyi pazartesi hizmete tekrar açtı, o kadar bekledik gelir haberini yaparsınız diye ağzımızdan lokma geçmedi bütün gün
hamza 4 ay önce
Bu sekildede bulasir..Bulasicakta zaten ekonomik nedenlerden dolayi boyle bir karar alindi kronik hastalar bile is basi yapicak yani en onemli sey ekonomi aslinda
27°
az bulutlu