banner615

banner614

banner701

ÜNİ-AK VE CHP DE ETKİNLİKLER DÜZENLEDİ

banner619

23 Nisan coşkusu Düzce’nin dört bir yanında sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda ÜNİ-AK Zabıta Noktası’nda açtığı stantta çocukların bayramını kutlarken, CHP Anıtpark Meydanı’nda bir dizi etkinlik düzenledi.

Eğitim 23.04.2019, 16:02 23.04.2019, 17:37
845
banner682

23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı kapsamında yapılan kutlamalar Düzce’nin dört bir yanında devam ediyor.Bu günü unutmayan ve siyasi kuruluşlar, açtıkları stantlarda çocuklar ile bir araya geldi.

Rengarenk kutlamalar ve aktivitelerle çocukların yüzünde tebessüm oluşturan gönüllüler, gerçekleştirdikleri etkinlikler hakkında açıklamada bulundu.ÜNİ-AK 23 Nisan’ı Zabıta Noktası’nda kutladı

AK Parti Gençlik Kolları üniversite ve lise teşkilatlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla zabıta noktasında açmış olduğu stantta çocuklar ile doyasıya eğlendiler.
Çocukların boyama yapıp palyaçolarla müzik eşliğinde eğlendiği etkinlikte konuşan, ÜNİ-AK Üyesi Esat Hasan Sungur şöyle konuştu;

“Bu gün burada Ak parti gençlik kolları olarak üniversite ve lise ekibimizle beraber milli bir değerimiz lan 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımızı kutluyoruz bu değerimize sahip çıkıyoruz dünyada eşi benzeri olmayan bir değer olduğu için çocuklarımızla beraber bu mutluluğu yaşamak istiyoruz.”Cumhuriyet Halk Partisi ise anıt parktaydı.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi başkan ve üyelerinin açmış olduğu stantta ise yine boyamalar ve palyaço eşliğinde dans eden çocuklar vardı.

Etkinlikle ilgili CHP Gençlik Kolları Başkanı İsmail Köroğlu ise şöyle konuştu;

“Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun armağanı olarak çocuklara verdiği bu kutlu günde bizde elimizden geldiğince çocukları mutu etmek için buradayız, masum çocuklarımızın 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun.”Mikrofon uzattığımız çocuklardan Nisanur Özçelik ise, “Buradan balon aldım bir de yüzümü boyadılar çok mutluyum” şeklinde konuştu.Haber: T.AKARSU

banner710
Yorumlar (0)
16°
hafif yağmur