banner615

banner614

banner701

ÜNİVERSİTEDE TEMİZLİĞE DEVAM

banner619

Düzce Üniversitesi, 2. kez düzenlediği “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği ile çevre temizliği konusunda da sosyal farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

Eğitim 28.04.2018, 15:48 30.04.2018, 15:05
810
banner682

“Sağlıklı toplum, temiz çevreyle başlar.” İlkesiyle harekete geçen Düzce Üniversite’nde “Temiz Üniversite Temiz Düzce” etkinliği devam ediyor.  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Üniversite  Yönetimi, akademik ve idari birim yöneticileri, personelleri ve öğrenciler, Konuralp Kampüsü’nde temizlik faaliyeti uygulamasını devam ettirdi.

Etkinlik kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Merkezi Derslikler, DÜBİT, Diyabet Ormanı, yollar ve durakların temizliği yapıldı. Etkinliğe Ruandalı öğrenciler de eşlik etti.  

Sürdürülebilir bir yaşam için akademik çalışmaların yanı sıra doğaya saygılı bireyler yetiştirmeyi de önemli bir misyon olarak gören Düzce Üniversitesi, “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliğini her ayın son Cuma günü gerçekleştirmeye devam edecek.

Haber: M.AYDIN

banner710
Yorumlar (4)
tebrik ederim 2 yıl önce
Rektör olarak atandıktan sonra üniversitemiz için yeni bir sayfa açan çok değerli Prof.dr. Nigar Demircan Çakar hocamızı gönülden tebrik ederim. Farkın dalık projelerinin devamını diliyorum.
SERAP 2 yıl önce
Bİ EKİP DE BANA VERİN KENTORMANI TEMİZLEYELİM??
sen 2 yıl önce
kendi işine bak hanfendi
m 2 yıl önce
Ellerinize sağlık, keşke suriyeliler de bunlar gibi olsa
12°
kapalı