banner615

banner614

banner701

YABANCI YÖNETİCİLERDEN KAYNAŞLI’YA ZİYARET

banner619

TİKA, JICA, ADTÜ Afet Yönetimi Merkezi ve AFAD tarafından düzenlenen eğitim programı kapsamında katılımcılar, 12 Kasım 1999 depreminin merkez üssü Kaynaşlı'yı ziyaret ederek bilgi aldı.

Eğitim 21.04.2019, 10:23 21.04.2019, 21:07
524
YABANCI YÖNETİCİLERDEN KAYNAŞLI’YA ZİYARET
banner682
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA), ODTÜ Afet Yönetimi Merkezi ve AFAD iş birliğiyle gerçekleştirilen eğitimi programına katılan uluslararası afet yöneticileri, Düzce'yi ziyaret etti. 

Bangladeş, Filipinler, Myanmar ve Pakistan'dan bürokrat, akademisyen ve saha uygulayıcıları, Ankara, Bursa ve İstanbul'da sürdürülen eğitim programı kapsamında Düzce'ye geldi. Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek, katılımcılara kaymakamlık binasında sunum yaparak, deprem sonrasında ilçede yapılanlar hakkında bilgi verdi. 

Daha sonra ilçede bulunan ve depremde en fazla zarar gören Çele Mahallesi ve Şirinevler bölgelerini ziyaret eden heyet, Türk Kızılay Batı Karadeniz Bölge Afet Yönetim Merkezi ve Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde yetkililerden bilgi aldı.(AA)
banner710
Yorumlar (2)
Şaban 1 yıl önce
Eğer bu kaymakamla toplanmışsa lay belli olmuştur teneke muabbeti boşuna zaman kabı tıpkı kaymakam gibi
Eda 1 yıl önce
Boşuna gelmiş boşuna zaman kaybetmişler kaynaşlılılarda bu kafa varken hiç bir cacık olmaz
17°
parçalı bulutlu