banner615

banner614

banner701

“YEMEĞİM NASIL PİŞİYOR?” ETKİNLİĞİ

banner619

Yenilikçi uygulamalar konusunda öncü yükseköğretim kurumu olan Düzce Üniversitesi, “Açık Mutfak: Yemeğim Nasıl Pişiyor?” etkinliğinin altıncısını gerçekleştirdi.

Eğitim 12.12.2019, 11:46 12.12.2019, 14:47
1016
banner682

Her Çarşamba günü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından yürütülen proje ile yemekhanelerde yürütülen hizmetleri öğrencilerine açarak önemli bir sosyal faaliyet yürüten Düzce Üniversitesi, beslenmek hizmetlerindeki şeffaflığıyla da adından söz ettiriyor.Açık Mutfak etkinliği ile öğrenciler, Konuralp Yerleşkesi merkez mutfağında bir yemeğin ham maddeden sofraya kadar olan yolculuğundaki tüm aşamaları görme imkanı elde etti. Etkinlikte, öğrencilere Beslenme Hizmetlerinde görev yapan Gıda Mühendisleri eşliğinde mutfağın yanı sıra tüm depolar, bulaşıkhaneler ve hazırlık alanları gezdirilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu.
2019-2020 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde de devam eden “Açık Mutfak: Yemeğim Nasıl Pişiyor” etkinliğinde, tüm alanlarda olduğu gibi beslenme hizmetleri alanında da yürütülen işleyiş öğrencilere şeffaf bir şekilde gösterildi. Düzce Üniversitesi öğrencileri, uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Üniversite yetkililerine teşekkür etti.
 

Yorumlar (3)
danışıklı dövüş 10 ay önce
E haberli gidilen bir yerde öğrencinin görebileceği herhangi bir olumsuzluk beklenmesi abes olurdu...
ayşe 10 ay önce
o yüzden mi yemeklerden sürekli saç çıkıyor. midemiz bulanıyor personel olarak yemek yiyemiyoruz
Rektör 10 ay önce
Bi makalede bunun için yaz, diger 20 yi görmedik, duymadik ama hiç degilse guguk cee yaparsin.
20°
kapalı