banner615

banner614

banner620

AYNI MAĞDURİYETİ YAŞAMAYIN!

banner619

Şerefiye Mahallesi’nde yetkisi sonlandırılan ödeme noktası yüzünden onlarca müşterinin mağdur olmasının ardından SEPAŞ, işi sıkı tutuyor. Sepaş Enerji Kurumsal İletişim Müdürlüğü, müşterilerin mağdur olmaması için bu kez Kalıcı Konutlarda bulunan ödeme noktasıyla anlaşmanın sona erdiğini açıkladı.

Ekonomi 10.02.2016, 17:15
4459
AYNI MAĞDURİYETİ YAŞAMAYIN!
banner621

 Düzce’de geçtiğimiz hafta müşterileri mağdur eden bir iletişim merkezi ile ilgili yaşanan sıkıntıların ardından Sepaş Enerji Kurumsal İletişim Müdürlüğü, Kalıcı Konutlar’ da işbirliğini sona erdirdiği yeni bir ödeme noktasıyla ilgili olarak, kamuoyunun bilgilendirmek için aldığı önlemleri paylaştı.

Düzce Kalıcı Konutlar Merkez Nalbantoğlu Mahallesi, 2. Düzce Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Işık İletişim’in 5 Şubat 2016, Cuma gününden itibaren yetkileri alındığı açıklandı. Yine bu tarih itibariyle Işık İletişim’den ödeme noktası tabelası da dahil olmak üzere Sepaş Enerji ile ilgili tüm görseller kaldırıldığı açıklandı. Adres bilgisi değişikliği de iletişim merkezi kapısına asılarak abonelerin doğru ödeme noktasına yönlendirildiği bilgisi verildi. Yine 9 Şubat 2016 Salı günü de Düzce’deki tüm abonelere konuyla ilgili bilgilendirme SMS’i gönderildiği kaydedildi.

Sepaş Enerji Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada abonelerin fatura ödeme konusunda herhangi bir aksaklık yaşamamak adına ödemelerini anlaşmalı PTT Şubesine veya Sepaş Enerji’nin Düzce’de yer alan yetkili ödeme noktalarına yapması istendi. Düzce Merkez'de yer alan iki yetkili ödeme noktalarının Kültür Mah. Namık Kemal İlköğretim Okulu karşısı ve Şerefiye Mahallesi Dergaz yanında olduğu hatırlatıldı.

HABER;S.KAŞKIR 

banner626
Yorumlar (17)
berk 4 yıl önce
şimdikide fatura başına 200 kuruş alıyormuş,ben hesap kitap ettim bu ödeme noktalarıda batar gibi duruyor.Mali abi iyi hesap etmeden girmişiniz bu işe gibime geliyor.benden uyarması.
süleyman yartaş 4 yıl önce
8 aralıktan bu yana suç duyurusunda bulunmayan se daş neyi savunuyor demek ki ortak dolandırdılar vatandaşı bir basın yoluyla da vatandaşı bilgilendirmemesi de acabası
....... 4 yıl önce
SEPAŞ YETKİLİLERİ YATMA YERİMİ ORASI..bUNCA VATANDAŞ SİZİN YÜZÜNÜZDEN 2 KERE ELEKTERİK PARASI ÖDEDİ.KESMEYE GELİNCE KOŞA KOŞA GELİYORSUNUZ.bURDA TEK SUÇLU SİZSİNİZ VATANDAŞ NERDEN BİLECEK ANLAŞMANIN BİTTİĞİNİ.oLAY YARGIYA TAŞINACAK..
Sıpaşşşşşşşşş 4 yıl önce
Milleti kandırmayın !!
Ayşe 4 yıl önce
Ben yeni açılan noktaya 2 gün önce iş başvurusu yaptım , fakat işlerin kötü olduğunu ve kapatmayı düşündüklerini söylediler
düzceli 4 yıl önce
Allah burnun dan fitil fitil getirsin haram olsun kalıcı konutlardaki de dolandırıcının eniştesi aynı şirket neye üzülüyorum biliyormusunuz vatandaş olarak hiç bir hak talep edemiyoruz ona kızıyorum ama Allah büyük düzce küçük kenan albayrak
vatandaş 4 yıl önce
Sepaş kendi internet sitesi üzerinden ödeme alıyor kredi kartı herkesin cebinde artık var ayrıca masrafta kesmiyor. bayide uğraşcağınıza girip internetten yatırın hem yorulmazsınız hemde şüphe duymazsınız.
Vatandaş 4 yıl önce
Bu konuda esas ve tek sorumlu Sepaş’dır. Ancak burası muz cumhuriyeti olduğu için fatura vatandaşa kesilir, Sepaş’a falan hiçbir şey olmaz.
Ben sözleşmeyi seninle imzalamışım, hizmeti senden alıyorum ey Sepaş, banane cart iletişimden curt bilişimden, onlar senin taşeronun, seni bağlar.
Ben mi yetki verdim ne olduğu belli olmayan insanlara, kazığı sen yemişsin bedelini ben mi ödeyeceğim. Bir inşaat sahibi bile müteahhite hakkediş öderken, kendisine yönelebilecek olası alacak talepleri için bir miktar parayı içeride tutar.
Siz koca şehirlerin elektrik dağıtımını yapıyorsunuz ama bir sözleşme yapmayı beceremiyorsunuz. Bu beceriksizliğin sonuçlarına ben değil siz katlancaksınız. Ama nerdeeee başta dediğim gibi muz cumhuriyetine hoş geldiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif kar yağışlı