banner615

banner614

banner701

DÜZCE’DEN DE DESTEK VAR

banner619

Ülkedeki ekonomik durum nedeniyle siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, kurumlar destek çağrısı yaparken Düzce’deki bazı vatandaşlar da hem kendileri destek veriyor, hem de sosyal medya hesaplarından vatandaşları destek olmaya çağırıyor.

Ekonomi 14.08.2018, 10:16 14.08.2018, 17:19
1802
banner682

Altın, avro ve dolardaki sıkıntılar ülke genelinde A’dan Z’ye herkesi tedbir alma yoluna itiyor. Düzce’de de özellikle siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kurum yetkilileri bütün vatandaşları tedbirli olma konusunda birlik olmaya çağırıyor.

Özellikle Düzceli vatandaşlar, sosyal medya hesapları üzerinden çağrıda bulunarak dolarlarını, avrolarını bozduruyor ve herkese “Türk Lirası’na çevirin” çağrısı yapıyor. Ellerindeki altınları bozduran vatandaşlar da sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunuyor.

Bu durumun ne kadar devam edeceği bilinmezken 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yaşanan ekonomik sıkıntılar da Türk milletinin ülkesine sahip çıktığını ve birlikte hareket ettiğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bütün dünya Türkiye’de yaşanan bu durumu konuşurken kullandıkları arabaları devlete teslim edenler, kuaför salonlarına “Amerikan traşı yapmıyoruz” yazısı asanlar gibi bir çok vatandaş da her anlamda destek vermeye çalışıyor.

Haber: M.  AYDIN

banner710
Yorumlar (21)
Düzceli 2 yıl önce
Olsada bozdursak bu maaşla ay başını getiremiyorumki dolar alıp biriktireyim.Biraz tüylenmem için x partiye üye olup görev almam lazımki dolarlarım olsun
Apsuva 2 yıl önce
Siyasilerin hepsi resmi evraklarla kanıtlasın dolar larının olmadığını biz bozdururuz hepsini vatan için ama onlarıda görelim Berat albayrak öncü olsun bu konuda hodri meydan
misafir 2 yıl önce
reis dolar taa 4 tl olduğunda bozdurun diyodu o zaman nerdeydiniz fırsatçılar 3 liradan dolar alıp 7 liraya bozdurunca vatansever mi oldunuz
Realist 2 yıl önce
Vatansever geçinen Düzce kuyumcu ve dovizcileri görünen kur üzerinden kafalarına göre işlem yapıyor yada hiç yapmıyorlar... Stok yapan milliyetcilerimiz (!)hepinizin ipliğini pazara çıkaracak bekleyin.
Ali 2 yıl önce
Bizim paramız başka para tanımam
Ali 2 yıl önce
Her kez parasını Türk tele çevirip merkez bankasına koymali
4 2 yıl önce
Kurular dolusu dolarları neden bozdurmuyorsunuz ?
Garip 2 yıl önce
Ulan Ak Partiye Reis var diye oy veriyorum şimdi trilyonluk arabaya binenler benim bir kuruşum geçmişse haram zıkkım olsun vatandaş ağlarken sefa sürenler haram zıkkım olsun Ak Parti döneminde haksız paraya para katanlar haram zılkkm olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı