banner615

banner614

banner701

YANAN FABRİKANIN SON HALİ

banner619

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Teknorot Otomotiv Ürünleri fabrikasında çıkan yangın 5.5 saat sonra kontrol altına alınabilmişti. Yaşanan yangın afeti sonrası oluşan hasar fotoğraflar ile görüntülendi. İşte o fotoğraflar.

Ekonomi 06.12.2019, 12:32 10.12.2019, 02:12
2459
YANAN FABRİKANIN SON HALİ
banner682

Düzce’nin Beyköy Beldesi’nde  1. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Teknorot Otomotiv Ürünleri fabrikasında geçen hafta Pazar günü yangın felaketi yaşanmıştı.
Düzce Belediyesi İtfaiye Ekiplerinin hemen müdahale ettiği yangına çevre il ve ilçe itfaiye ekiplerinden de destek istenmişti.Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yangını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alış-verişinde bulunmuştu.Yangın sonrası oluşan hasar ise fotoğraflar ile görüntülendi. Bir çok makinenin kullanılmaz hale geldiği yanının oluşturduğu maddi hasar henüz bilinmiyor.

Yorumlar (6)
bilirkişi 10 ay önce
Yahu ayıptır, bu resimleri basına sızdıran, sadece fabrikaya değil, vatana ihanet etmektedir. Yüzde 80 ihracat yapan 2000 kişilik firmanın prestiji söz konusu.
bursalı ayhan saygıner 10 ay önce
bu iki fabrika yangının sebebi nedir? ihmal mi sabotaj mı...haftasonunda millet şenlikle uğraşırken..!bir de Allah korusun aynı anda beş yerde yangın çıksa Düzce itfaiyesinin durumu ne olurdu!!!
bursalı ayhan saygıner 10 ay önce
Yüksek katlı binalara da ruhsat verilmiş !!!yüksek binaları yapan SİTELERE DE İTFAİYELERİNİ KENDİ OLUŞTURSUN..SİTE KAMPUS İTFAİYESİ..BÜYÜK SİTELERİN İTFAİYESİ KENDİ SORUMLULUĞUNDA OLSUN...4-5 DAİRE EKSİK YAPSIN...
Citizen 10 ay önce
Bu yangınla da gördük ki Düzce itfaiyesi bu tarz büyük yangınlar için yetersiz! Umarım Konuralp in 15 katlı binalarında da benzer durum yaşanmadan gerekli araç ve gereçler temin edilir...
Aa 10 ay önce
Büyük bir felaket. Çok geçmiş olsun. Orası, sahipleri gibi çalışanların da ekmek teknesi. Sahip çıkalım. Allah beterinden korusun.
Büyük Yangın 10 ay önce
Birçok eşya malzeme ve makina zarar görmüş. Yangını bilen bilir kolay değildir söndürmek. Geçmiş olsun tekrardan.
20°
kapalı