Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner615

banner614

Bilgin Nakliyat
Bilgin Nakliyat
Sektör Nakliye Taşımacılık
İl / İlçe Düzce / Merkez
Web Sitesi http://www.duzcebilginnakliyat.com
Telefon 0 (380) 524 00 41

Düzce Bilgin Nakliyat, ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerinegerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2000 yılından bu yana Düzce ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz.

Oldukça basit bir çalışma politikası ile hizmet vermekteyiz. Sistemimizi en basit şekilde tutmamızın sebebi zaten zor olan nakliye işleminin karmaşasını en aza indirmektir. Belli adımlar takip edilerek işlemler kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebildiğinden müşterilerimizin yaşayacağı stres de minimuma inmiş oluyor. Ev nakliyesi, ofis nakliyesi veya buna benzer herhangi taşınma işlemi için Düzce Bilgin Nakliye ile çalışmaya karar verdiğinizde eksperlerimizi sizler için özel bir çalışma sunuyor.

Adres: Karaca Mah. Akçakoca Yolu Üzeri Endütri Meslek Lisesi Yani No: 42/A

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Ayten Mezarcı Bayan Kuaförü permanent Make-up Ayten Mezarcı Bayan Kuaförü permanent Make-up

Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım / Düzce

BAYDANLAR HALI BAYDANLAR HALI

Alışveriş / Düzce

BYZ Otomotiv BYZ Otomotiv

Oto Yıkama & Kiralama / Düzce