banner429

Bilgin Nakliyat

Bilgin Nakliyat (Görüntülenme Sayısı: 242)
Sektör Nakliye Taşımacılık
İlan Tarihi 10 ay önce
Firma No 1045
Telefon 0 (380) 524 00 41
Faks
Web Sitesi http://www.duzcebilginnakliyat.com
Adres Karaca Mah. Akçakoca Yolu Üzeri Endütri Meslek Lisesi Yani No: 42/A
İl/İlçe Merkez / Düzce
Firma Hakkında

Düzce Bilgin Nakliyat, ev taşıma esnasında yaşanacak stresi en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktadır. Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerinegerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2000 yılından bu yana Düzce ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız. Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz.

Oldukça basit bir çalışma politikası ile hizmet vermekteyiz. Sistemimizi en basit şekilde tutmamızın sebebi zaten zor olan nakliye işleminin karmaşasını en aza indirmektir. Belli adımlar takip edilerek işlemler kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebildiğinden müşterilerimizin yaşayacağı stres de minimuma inmiş oluyor. Ev nakliyesi, ofis nakliyesi veya buna benzer herhangi taşınma işlemi için Düzce Bilgin Nakliye ile çalışmaya karar verdiğinizde eksperlerimizi sizler için özel bir çalışma sunuyor.

banner544

banner494