KARDENİZ İNŞAAT

KARDENİZ İNŞAAT (Görüntülenme Sayısı: 433)
Sektör Emlak & Gayrimenkul
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 18
Telefon 0380 512 32 52
Faks 0380 524 55 75
Web Sitesi http://www.kardenizinsaat.com
Adres Şerefiye Mah. Rasim Betir Paşa Bul. No:7/1 / Merkez - Düzce
İl/İlçe Merkez / Düzce
Firma Hakkında

Karakaş Tekstil 1985 yılında İbrahim KARAKAŞ yönetiminde tekstil iş kolunda faaliyete başlamış olup, 2003 yılında Düzce'de Kardeniz İnşaat markasıyla da inşaat sektörüne girmiştir.
KARAKAŞ TEKSTİL san.ve tic.ltd.şti. 1985 yılında İbrahim KARAKAŞ yönetiminde tekstil iş kolunda faaliyete başlamıştır.Merkezi İstanbul’ da bulunan şirketimiz hala tekstil imalatı faaliyetlerini sürdürmektedir .

2003 yılında Düzce Merkezde KARDENİZ İNŞAAT markasıyla da inşaat sektörüne girmiştir. Burada kısa sürede halkın istekleri doğrultusunda konut projeleri üretmektedir.

Üretilen projeler modern çağı yakalamak ve Düzce halkının isteklerine cevap vermek için her türlü konfora estetiğe ve kaliteye önem veren KARDENİZ İNŞAAT başta Rasim betir paşa bulvarı olmak üzere bir çok yerde ürettiği projeler Düzce halkı tarafından yoğun ilgi görmesi üzerine projelerine yenilerini ekleyerek devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinmiş bu doğrultuda taviz vermemektedir.

Projeler üretilirken Düzcenin coğrafi yapısı tarihi dokusu ve çevreye saygılı olarak gelişen mimariye uygun hazırlanmaktadır.

KARDENİZ İNŞAAT kültür,şerefiye,uzun mustafa,burhaniye,aziziye,körpeşler mahallelerinde inşaatlarına devam etmektedir.

“KARDENİZ” DÜZCEDEKİ SICAK EVİNİZ...

banner79