banner615

banner614

banner701

BAŞKAN DEMİRCAN DURMAK BİLMİYOR

banner619

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan Ramazan Bayramı boyunca “Vefa Destek” çalışmaları kapsamında ilçe genelinde denetimlere devam etti.

Gölyaka 27.05.2020, 14:49
3374
BAŞKAN DEMİRCAN DURMAK BİLMİYOR
banner682

Gölyaka Belediye Başkanı  Yakup Demircan çalışmalarına Ramazan Bayramı boyunca ilçe genelinde devam etti.

Ramazan Bayramı’nın birinci günü izinli olarak dışarıya çıkan ve parklara akın eden  65 yaş ve üstü vatandaşlarla  hasbihal eden Demircan, vatandaşların denetimler sırasında bayramlarını kutladı.

İlçe  merkezinde sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı bayramın birinci günü  sessizlik hakim olurken, 14:00-20:00 saatleri arasında 65 yaş üzeri vatandaşlar kısıtlamada  caddeleri süsledi.

Kaymakam Kurt ve Başkan Demircan denetimler sırasında vatandaşların halini hatırını sorup bayramlarını kutlayarak maske, çikolata ve kolonya ikram etti.

Vatandaşlar   ise denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Kurt’a ve Başkan Demircan’a teşekkür etti.

banner710
Yorumlar (4)
esnaf 2 ay önce
brova başkanım çalışmaların takdıre şayan büyükşehir belediyesi gibi çalışıyorsun durmak yok yola devam arkadasların yorumlarını okudum gerçekten düzce belediyesine veya milletvelligine yakısırsın senle dzce 3-0 olur yine düşünüyorum çünkü sen gölyakada tarihi rekor kışssın bacanak gölyakalı o söyledi
sadece 2 ay önce
gölyaka vergi dairesindeki yetkili memur çok ters ve dünyadan birhaber,dairede kanundan haberi olan kimse yok,vergisini ödemeye çalışan vatandaşa yardımcı olunmalı.Memur arkadaşlar benim haberim yok diyip işin içinden çıkyıyorlar
Düzceli 2 ay önce
Brova sayın Başkan halkın adamı Düzce seni milletvekili olarak görmek istiyor
baykar 2 ay önce
başkan gibi başkan yakup demircan.Allah yolunu açık etsin
27°
açık