banner615

banner614

banner701

GÖLYAKA'DA SUYA YÜZDE 20 İNDİRİM

banner619

Türkiye'nin bir çok il ve ilçesindeki belediyelerden suya zam haberleri gelirken Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, suya yüzde 20 indirim yaptıklarını duyurdu.

Gölyaka 05.12.2019, 10:41 05.12.2019, 13:04
852
banner682

Gölyaka Belediyesi'nden ilçe halkına güzel haber... Kış ayları öncesi elektrik ve doğalgaza gelen zamlar nedeniyle faturaları kabaran vatandaşlar, suya yapılan yüzde 20 oranında indirimle sevindi.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, belediye meclis üyeleri ile birlikte yaptıkları inceleme ve istişareler sonrasında aldıkları kararı kamuoyuyla paylaştı. Zaruri ihtiyaç olan su tüketiminde vatandaşların bütçesine bir nebze olsun katkı sağlayabilmek için metreküp fiyatını düşürme yönünde görüş birliğine vardıklarını belirten Demircan, "İlçe halkına verilen içme suyunda yüzde 20'lik bir indirim sağladık. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun." dedi.

Belediyede uyguladıkları mali disiplin ve bütçe yönetimi ile ilçeye sundukları hizmetleri artarak devam ettirme hedefinde olduklarını belirten Başkan Demircan, yeni kararla sadece belediyenin değil vatandaşların da ekonomisine katkı sağladıklarına işaret etti.
Su indirimini duyan vatandaşlar sosyal medya hesapları üzerinden Başkan Demircan ve ekibine övgü dolu sözler ile teşekkür etti.

Yorumlar (7)
Düzceli 9 ay önce
Yakisir güzel bir uygulama tebrik ediyorum Gölyaka belediye Baskanimizi Darisi Düzce belediyesi Başkanligina dicem Ama malesef hersat zam her dakka zam
gölyakalı muhalefet 9 ay önce
tebrik ederim..vatandaşın yanında olan şeyleri destekliyorum..tésekkurler başkan
halk 9 ay önce
su faturasına yalakalık yapacağınıza elektriğe gelen zama yalakalık yapın yorum yapanlar.
inş.. 9 ay önce
düzceye Başkan olaydın keşke..
CAN.D 9 ay önce
BÖYLE BASKANA CAN KURBAN SAG OL BASKAN ALLAH RAZI OLSUN
ulaşım 9 ay önce
halk otobüsleri sabah ve akşam saatlerinde tıklım tıklım hep ayaktayız,yeni yola da araç koyulsun işimiz düzcede dur kak dur kak bütün köyleri geziyoruz!
VAY BE ! 9 ay önce
ADAMSIN BAŞKAN !
18°
az bulutlu