banner615

banner614

banner701

GÖLYAKA HAFIZLARI TAÇLANDI

Gölyaka Müftülüğü Merkez Kız Kur’an Kursunda eğitimini tamamlayan 7 kız öğrenci düzenlenen tören ile taçlandı.

Gölyaka 29.11.2019, 15:29 29.11.2019, 15:32
940
GÖLYAKA HAFIZLARI TAÇLANDI
banner682
Gölyaka Müftülüğü Merkez Kız Kur’an Kursunda Hafızlık eğitimini tamamlayan 7 hafız kız öğrenci için taç takma töreni düzenlendi. Yoğun ilginin gösterildiği tören Merkez Kur’an Kursu Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Törene Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt, İl Müftüsü Hüseyin Can, Müftü Yardımcısı Derya Topalcık, İlçe Müftüsü İbrahim Kapancı, müftülük personeli ve misafirler katıldı.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törende İl Müftüsü Hüseyin Can bir konuşma yaptı. Müftü Hüseyin Can, hafızlığın önemine vurgu yaparak, "Hafızlık uzun bir zaman gerektiren ve herkese nasip olmayan bir unvandır. Manevi rütbelerden birisidir. Hafız kızlarımızı ve onları yetiştiren ailelerini ve öğreticilerimizi tebrik ediyorum." dedi.
Program hocanın günün anlam ve önemiyle ilgili yapılan konuşmaların ardından hafızların kıraati ve sunumlarıyla devam etti. Tören sonunda hafızlara çeşitli hediyeler verildi.
HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (5)
hakan 8 ay önce
langırt oynayan müftü değilmi o
Eski düzceli 8 ay önce
MaşAllah
Müftülük 8 ay önce
Oradakiler her ne kadar çocuk dahi olsa bir erkek müftü kendini o ortama layık görüyorsa ben burda biraz durup düşünmek isterim..
rasyonel 8 ay önce
maşAllah , din eğitimi almak iyi güzel şey,hem manevi hemahlaki olarak iyi yetişir insan.Ama ülkemizin bilim adamlarına ihtiyacı var malesef
Hsn 8 ay önce
MaaşAllah. Rabbim vatana millete , ailesine hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin hepimize inşAllah ..
24°
az bulutlu