banner615

banner614

banner701

OFF-ROAD TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ

banner619

Düzce Safari Off-Road Kulübü (DÜSOF), 12 arazi aracının katılımıyla "kar safarisi" düzenlendi.

Gölyaka 06.12.2019, 13:59 10.12.2019, 02:12
3303
OFF-ROAD TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
banner682

Kent merkezinde toplanan DÜSOF üyesi 50 kişi, arazi araçlarıyla konvoy halinde Gölyaka ilçesindeki Pürenli, Derebalık, Balıklı ve Kardüz yaylalarına ulaştı. Deniz seviyesinden 1400 metre yükseklikteki yaylalara çıkan grup, yolculukta adrenalin dolu anlar yaşadı. Safari tutkunları, kar kalınlığının yaklaşık 1 metre ölçüldüğü bölgede keyifli vakit geçirdi.
DÜSOF Başkanı Mehmet Albayrak, yaptığı açıklamada, doğayı sevdiklerini, her hafta etkinlik yaptıklarını, özellikle de kar yağdığında yerlerinde duramadıklarını ifade etti. (AA)

Yorumlar (10)
Hawkie 10 ay önce
Pahalı bir hobi.
samet 10 ay önce
safariyi bir araç kendi kendine mi yapmış?
Gölyakalı_:) 10 ay önce
Hepiniz Anlatıyorsunuz'da Ne anlattıgınızı sizde bilmiyorsunuz Kimse Kriz Var Demesin Birileri Ofroad Yapıyorsa Sizlerde Başka Sekilde Vakit Geciriyorsunuz Aza Tamah Etmeyen Cogu Bulamazmış Halimize Şükür edecegimiz yerde Hep ALLAH'a isyan Eder olduk Birazda Ekonomik Krizin Tek Sonucu Dinimize Baglı Kalamadık Bizim Krizimiz Varsa ALLAH'TAN dır. Cünkü Bizler Şükretmeyi Unuttuk Gafillik Yapıp Halimize İsyan Eder Olduk Onun İcin Boş Yere Kimse Bişe Anlatmasın Yok o Geziyor Ben Calışıyorum Falan Die
Cevap hakkı 10 ay önce
Kıskan serdar hasetinden çatla. Şu fakir edebiyatını bi bırakamadınız. 150binlik evde oturup 100binlik arabalara binersiniz anca millete çamur atarsınız. Çok açsan elindeki akıllı telefonu sat da eve yicek bişiyler al. Millete bok atma.
hamza 10 ay önce
adam hakli.Bos yorum seninki.
çekirdekçi 10 ay önce
bı ofrodçular araştırılsın denetlensin kim bakalım bunlar.
Mert 10 ay önce
Asgari ücretli kendini düşünüyorsa akpye oy vermesin..
YOLCU 10 ay önce
ANCA YOLLARA BOZMAKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL GÜZELİM YERLERİ BOZUP EDİYOLAR
Serdar Gürler 10 ay önce
Tuzunuz kuru tabii şaşırdınız ne yapacağınızı görmemişler ordusu bu derenin suyu nerden geliyor bu kadar biraz da asgari ücretle çalışan işçiyi düşünebilseniz.
hamza 10 ay önce
helal olsun cok dogru yorgun argin anca eve geldim ben isteyken millet safari yapmis.. Boyle ekonomik kriz mi.olur bir ulkede
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
parçalı bulutlu