banner615

banner614

banner701

VATANDAŞ ODAKLI BİR HİZMET DAHA

banner619

Gölyaka Belediyesi, hızla yayılan korovirüsle mücadele kapsamında kent merkezinde belirlenen noktalara el dezenfektanları yerleştirdi.

Gölyaka 18.03.2020, 11:09 18.03.2020, 15:37
2147
banner682

Koronavirüs nedeniyle ilk ölümün yaşandığı Türkiye'de vaka sayısı da 98'e çıktı. Çin temaslı bir çalışanından virüsü kapan 89 yaşındaki vatandaş yaşadığı solunum sıkıntısı sonrası yaşamını yitirirken, salgının yayılmaması için her il, ilçe ve beldede önlemler üst düzeye çıkarıldı.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Düzce'deki belediyeler de ortak kullanım alanlarında dezenfekte işlemlerine devam ederken, Gölyaka Belediyesi vatandaş odaklı çalışmaları ile takdir topluyor.

Gölyaka Belediyesi yeni tip coronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yayılma riskinin en fazla olduğu toplu yaşam alanlarında dezenfekte ve hijyen çalışmalarını yoğunlaştırdı.
 

Gölyaka Belediyesi, virüsle mücadele kapsamında kent merkezinde belirlenen noktalara el dezenfektanları yerleştirdi. Büyükşehirlerde birçok noktaya yerleştirilen dezenfaktanlar Düzce'de ilk kez Gölyaka'da vatandaşların hizmetine sunulurken, diğer belediyelere de örnek olması bekleniyor.


 

Yorumlar (3)
azizye 2 hafta önce
otomatik voto sentelli olmalı el dokunulmadan
düzceli 2 hafta önce
bravo başkanım
hamza 2 hafta önce
Guzel birsey fakat bu aletleri heryerde basmali koyuyorlar binlerce insan ek suruyor otomatikleri var zaten birtane oluyo tam olsun otomatik olsun
10°
orta şiddetli yağmur