banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLAR MÜZİĞİN TADINI ÇIKARDI

banner619

Gölyaka Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen sanat, kültür ve turizm festivalinin 23.’sü 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda gerçekleştirildi. Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı’nın katıldığı festivalde vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Gölyaka 30.06.2019, 13:54 01.07.2019, 16:04
2992
banner682

Gölyaka Belediyesi tarafından her yıl organize edilen 23. Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda yapıldı. Geleneksel hale gelen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri festivale Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Kaymakam Adem Keleş, Belediye Başkanı Yakup Demircan, İGM Başkanı Çiğdem Günal, kurum amirleri, STK başkan ve üyeleri katıldı.

Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı festivalde yaptığı konuşmada Düzce ve Gölyaka’nın doğal güzelliklerine vurgu yaptı. Dağlı, festivallerin toplumu kaynaştırıcı ve birleştirici etkisi üzerinde durarak, vatandaşlara iyi eğlenceler dileğinde bulundu.Ardından söz alan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda ilçede yaşanan sel felaketine dem vurarak  şçyle konuştu; “23.sü düzenlenen Kültür Sanat ve Turizm festivalinde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. İnşallah nice senelerde beraber olmayı temenni ediyorum. Geçenlerde yaşadığımız sel felaketi sonrası bu meydanda böyle neşeli bir ortamda sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Sözlerine katılımlarından ötürü başta Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı olarak üzere protokol üyelerine teşekkür ederek başlayan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, belediye tarafından her yıl düzenlenen festival hakkında bilgiler aktardı. Sel felaketinin yaralarının sarıldığını belirten Demircan, bu süreçte de kendilerini yalnız bırakmayan ve emeği olan herkese teşekkürlerini aktardı.


 
Konuşmaların ardından yerel sanatçılar Özlem Devran, İsmail Güler, Sinan Sami, Nevin Korkmaz, Filiz Bekar ve Ramazan Yanık, seslendirdikleri şarkı ve türkülerle 15 Temmuz Şehitler Parkı’nı dolduran vatandaşlara müzik ziyafeti yaşattı.

Haber: S. AYAN

banner710
Yorumlar (3)
Cabir bas 10 ay önce
Bu festival yapilan yeri ve tûm GÖLYAKA yesil alanlarini 14 bin km uzaktan ugrasilarim sonunda NÏHAT CELIK in organize ettigi dinazorlar cetesinden ben kurtardim
protokole bak 12 ay önce
millet eğleniyor protokole bak ...illaki halktan ayrı ve daha yüksekte ..neden halkın içinde değil . ben vali veya kaymakam olsam orada oturmam...eğlenmeye mi gelmişler belli değil
Mert Keskin 12 ay önce
Uyduruktan konser Akçakoca Ereğli ve nice ilçelerden neyi eksik düzcenin neden festival yok adam gibi
19°
hafif yağmur