banner615

banner614

banner701

GÜMÜŞOVA OSB'DE TEMEL ATMA

Düzce'nin Gümüşova ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılacak olan caminin temel atma töreni Vali Dr. Zülkif Dağlı'nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Gümüşova 15.02.2020, 13:05
1487
GÜMÜŞOVA OSB'DE TEMEL ATMA
banner682
Düzce'nin Gümüşova ilçesinde kurulan Organize Sanayi Bölgesi'nde hayırseverler tarafından yapılacak olan Gümüşova OSB Camisinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene Vali Dr. Zülkif Dağlı, Gümüşova Kaymakamı Muhammet Fatih Yakınoğlu, Düzce İl Müftü Vekili Ünal Baş, İlçe protokolü ve Gümüşova OSB'de fabrikası bulunan fabrikatörler katılım sağladı.


Vali Dağlı temel atma töreni öncesinde yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılan OSB'nin bir çok sorunlarını gidermek için çalıştıklarını dile getirirken "İmar planı kapsamında toplum uzunluğu 22 kilometre olan 33 adet yol planlaması bu bölgede yapıldı. İmar planı kapsamındaki yollarda kısmi olarak İl Özel idaremizce yol yapım çalışmaları yapılacak.


Bugün hayırsever vatandaşlarımızın destekleri ile Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılacak olan caminin temel atama töreni için buradayız. En yakın süre içerisinde camimiz tamamlanıp hizmete alınacak. Destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.Konuşmaların ardından Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve beraberindeki heyet Gümüşova OSB Caminin temel atımını gerçekleştirdi.
banner710
Yorumlar (6)
Fırat 5 ay önce
Sanki mesailer namaz saatlerine göre belirleniyor da cami eksik kalmıştı.
Vatandaş 5 ay önce
Bir vali cami kursa açabilirmi? nerede kanun koruyucular neden bu densize soruşturma açmıyor?
Düzceli 5 ay önce
Vali olan bu zat-a bir soru Cumhuriyet tarihinden bu yana kendisi gibi ikinci bir cami yada kuran kursu yaptıran yada yapılmasına yardımcı olan açılış yapan bir kişi varmıdır? Bu yanlış sonucunda istifa edecekmi? neden savcılar hareket etmemektedir?
Birbilen 5 ay önce
Muharrem tozan yokmu açılışta kendi bolgesinde ki açılışa gitmemiş sanki
hamza 5 ay önce
Mustluman ulkeyiz elhamdulillah camilerimiz mubarek ama fabrika sanayi okuldan cok cami var nasil gekisecek bu ulke her cakide imamlar devlete yuk maas demek gereksiz cami yapilmamali adimbasi cami yuruyun zatenbos camilerin cogu yazik degilmi vatana
Vatandas 5 ay önce
Duzce osby de yapilsin camii
31°
açık