banner615

banner614

banner701

GÜMÜŞOVA’DA KORONA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

banner619

Gümüşova İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve zabıta ekipleri, koronavirüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında, ilçe genelindeki denetimlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Muharrem Tozan, kurallara uymayanlara para cezası kesileceğinin altını çizdi.

Gümüşova 16.05.2020, 13:30 18.05.2020, 10:37
1710
GÜMÜŞOVA’DA KORONA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
banner682

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra bütün dünyaya yayılıp adeta küresel çapta hayatı felç eden koronavirüs salgını için İçişleri Bakanlığı tarafından birçok tedbir hayata geçirildi.

Bu kapsamda salgının yayılmasını engellemek amacıyla Gümüşova İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Gümüşova Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçedeki kuaför, berber, güzellik salonları, bakkal ve marketler ile toplu taşıma araçlarına yönelik denetim gerçekleştirildi.

Denetimlerde, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayan ekipler, esnaflara halk sağlığı için alınan tüm tedbir ve kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulunurken, kurallara uymayanlara idari para cezası kesmek durumunda kalacaklarını söyledi. 

“Bu süreci hep birlikte atlatacağız”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, “Belediyemiz Zabıta Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte toplu taşıma araçları, ticari taksiler, berberler, kuaförler ve güzellik salonları uyulması gereken usul ve esaslar çerçevesinde denetlenerek esnaflarımıza gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Esnafımızın duyarlılığı için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu süreci hep birlikte atlatacağız.” dedi.

Yorumlar (1)
Ugr 5 ay önce
Sayin belediye başkanı ilk once kendinizi denetleyin resmi, emniyet araçlarında maskesiz kullanimlar gozlemliyoruz. Birilerini ceza yagmuruna tutacakken once kendinizden baslamaniz gerekmez mi ??
20°
kapalı