banner614

banner701

MUHARREM TOZAN’DAN TRAFİK HAFTASI MESAJI

banner619

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, her yıl Mayıs Ayının ilk haftası Karayolu Trafik Haftasını yayımladığı mesajla kutladı. Tozan mesajında, Kurallara uyarak hem kendi can güvenliğinizi, hem de başkalarının güvenliğini tehlikeye atmayalım” dedi.

Gümüşova 03.05.2020, 15:30
5043
MUHARREM TOZAN’DAN TRAFİK HAFTASI MESAJI
banner682

Trafik güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak için her yıl Mayıs Ayının ilk haftası çeşitli platformlarda kutlanan Trafik Haftası, tüm dünyada haftanın bir günü Karayolu Trafik Güvenliği Günü olarak kabul ediliyor.

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’da trafik güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak için Trafik Haftası ile ilgili mesaj yayımladı.

Tozan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Evde kaldığımız bu günlerde trafik kurallarını aklımızdan çıkarmayalım. İş, market alışverişi, ekmek ihtiyacı veya zorunlu diğer sebepler için dışarı çıktığımızda gerek yaya, gerekse sürücü olarak trafik kurallarına uygun hareket edelim. Bu salgın günlerinde yoğun mesai harcayan emniyet mensuplarımıza destek olalım. Kurallara uyarak, hem kendi can güvenliğimizi, hem de başkalarının güvenliğini tehlikeye atmayalım.

Yayalarımızın ve sürücülerimizin trafik kurallarına uyarak, sağlık ve huzur içerisinde yaşamlarını devam ettirdiği nice güzel günleri birlikte yaşamak dileğiyle Trafik Haftası' nı kutluyorum.”

banner710
Yorumlar (3)
GÜMÜŞOVADAN 1 ay önce
Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü her insan ölecek yaşta…” Şems-i Tebrizi
hasan 1 ay önce
kendiniz kada birazolsün vatandaşı düşün dünüzmü
Esnaf 1 ay önce
Dürüst bir insan
Düzce de siyasi ve devlet hafızasını bir arada bünyesinde barındıran tek kişi tek geçerim keşke Kıymeti bilinse farkedilse
22°
parçalı az bulutlu