banner615

banner614

banner701

180'İNCİ YILINDA 180 ÜNİTE KAN

Jandarma Genel Komutanlığının 180'inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Düzce İl Jandarma Komutanlığında görevli tüm jandarma personeli İl Jandarma Komutanlığı yerleşkesinde Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Gündem 13.06.2019, 18:05 14.06.2019, 18:27
745
180'İNCİ YILINDA 180 ÜNİTE KAN
banner682

Düzce il Jandarma Komutanlığı'nda görevli rütbeli personel, erbaş ve erler, Türk Kızılay'ının kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Etkinlik kapsamında, Düzce İl Jandarma Komutanlığında görevli tüm jandarma personeli, Düzce Kızılay kan merkezi koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı yerleşkesinde oluşturulan statta 180 ünite kan bağışında bulundu.Yapılan etkinlikler kapsamında Düzce İl Jandarma Komutanlığı personeli ile Türk Kızılay'ı Düzce Şubesi işbirliğinde "Kan Ver Hayat Kurtar" sloganıyla gönüllü kan bağışı kampanyası hayata geçirildi.
 


İl Jandarma Komutanlığı yetkililerince; kan bağışında bulunanlar hem insanlık görevini yerine getirmekte, hem de insan sağlığı ile ilgili bilgi sahibi olmaktadırlar. Unutulmaması gerekir ki kan, bir gün herkese lazım olabilir.Bu nedenle, biz Jandarma personelleri ile birlikte tüm Düzceli hemşehrilerimizi de kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Unutulmamalı ki bir gün bize de kan gerekebilir denildi.

Haber: S.AYAN

banner710
Yorumlar (1)
Orhan ACAR 1 yıl önce
Ülkemizin asayişini sağlayan tüm kolluk kuvvetlerimize başarılar dilerken başta Jandarma olmak üzere 151. yıllarını kutlar, böyle bir örnek davranış olan kızılay kan bağış kampanyasına katkı vermelerinden dolayı kendilerini tebrik eder, tüm halkımızı da böyle bir kampanyaya katılmalarını önemle arz ederim.
22°
açık