banner615

banner614

banner701

2020 YILININ İLK REVİZYONU

banner619

Düzce Belediyesi'nde yeni yıl revizyonla başladı. Başkan Faruk Özlü, eski adıyla basın birimi olan İletişim Başkanlığı'nın başına televizyonculuk geçmiş olan Feride Güçlü'yü getirdi. Birimin eski sorumlusu Muharrem Yılmaz'ın sadece Beyaz Masa'dan sorumlu olacak, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Burçin Sarıcan'ın ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndaki eski görevine döneceği konuşuluyor.

Gündem 06.01.2020, 17:26 07.01.2020, 23:52
2520
2020 YILININ İLK REVİZYONU
banner682
Bir süre önce çalışanlardan ve müdürlerden performans değerlendirmesi için rapor alan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, değişim düğmesine bastı. Yeni yılda ilk revizyon İletişim Başkanlığı'nda gerçekleşti. Muharrem Yılmaz'ın sorumluluğundaki İletişim Başkanlığı'nın başına geçmiş yıllarda Öncü TV'de haber spikerliği ve programcılık yapan Feride Güçlü getirildi. İletişim Başkanlığı'ndaki yeni görevinin ardından Güçlü, 2020'nin ilk üst yönetim toplantısında boy gösterdi.Öte yandan eski adı basın birimi olan İletişim Başkanlığı (basın)'ndan başlayan revizyonun devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Feride Güçlü'nün görevi devraldığı Muharrem Yılmaz'ın artık sadece İletişim Başkanlığı'na bağlı olan Beyaz Masa Birimi'nden sorumlu olacağı gündeme gelirken, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Burçin Sarıcan'ın ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndaki eski görevine döneceği konuşuluyor.
Çalışanların görüşleri ve performansları ile tüm birim müdürlerinin mercek altında olduğu belediyede değişim rüzgarları esmeye devam edecek.

 
Yorumlar (16)
Düzceli 8 ay önce
Keleş odansının kapısına cihaz koyup kapattı,Özlü birinci,ikinci katı komple kapattı fakat makamında durmuyor bu kadarmı halka saygısızlık yapılır neden kaçıyorsun.Sn Özlü.
fecriye 8 ay önce
o kareli gömlekli bi ara gazetelerde çalışıyordu pek de seviliyordu(!)
başkana 8 ay önce
makam araçlarını hani kaldırmıştın.bu sabah bi kadın kurulmuş belediyenin kamyonet tipi aracına önunde özel şöför.Bizimi uyutuyon..
Mhp 8 ay önce
Sizi varya bu şehirde yürütmeyecekler
ÖZLÜ ye 8 ay önce
Çalışanlara kağıt dağıtıp anket yaptırıyor kağıtları müdürler alıyor kim ne yazabilir açık olarak teslim ediliyor kapalı zarf yap bak neLer yazılıyor komiksiniz kim ne şikayetini yolsuzlukları açık açık yazabilir Bu anketi kim akıl ettiyse
hakan 8 ay önce
bol bol oturun son 3 yıl daha oturursunuz
Düzceli 8 ay önce
Geldiği günden beri zabıta müdürlük makamını işgal eden ve makamından ayrılmayıp kaldırım işgali ve spor sokak bisiklet parkından sınıfta kalan zabıta müdürününde değişmesi şarttır
Personel 8 ay önce
Evet komserlik sınavını geçemeyen müdür oldu adaletsizlik göstergesidir bu yapılan.Komserlik yapanlarda şikeyle oldu bir kaçı vallahi ben bilmiyorum Dursun Ay yaptı diyenide var içinde.
Düzceli 8 ay önce
Sn.Başkan bukadar ithal müdurün torpili nereden geliyor.Belediyede yenilere imkan neden tanımıyorsunuz.Emekliliği gelene ayrılın diye seçmece kişileremi söylüyorsunuz.Söylemediklerinizi ne yapacaz.Hak,hukuk adalet varsa ona göre davranın lütfen.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
açık