banner615

banner614

banner701

50 YILLIK İHTİYACI GİDERECEK

banner619

Çilimli’de temeli atılarak yapımına başlanan yeni belediye binası inşaatıyla ilgili konuşan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, halkın en az 50 yıllık ihtiyacını giderek şekilde inşa edilmesi hedeflenen yeni binayı 2018 yılında hizmete açacaklarını söyledi.

Gündem 29.08.2017, 15:54 29.08.2017, 18:48
3014
banner682

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli Belediyesi’ne modern bir hizmet binası kazandırmak amacıyla temeli atılan ilçe belediye binası inşaatına ilişkin bilgi verdi.2018’in ilk aylarında hizmete açmayı düşünüyoruz
İlçede devam eden çalışmaları değerlendiren Yavuz, dün temeli atılan yeni hizmet binası hakkında şu ifadelerde bulundu:
“Çilimli’de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yol yapım ve asfaltlama çalışmalarımız var. Bunların yanında yeni hizmet binamızın inşaatı başladı. En kısa zamanda tamamlayıp 2018’in ilk aylarında hizmete açmayı düşünüyoruz. Şu anda buna benzer aktif olarak devam eden projelerimiz var. Bundan sonra sürekli söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”Çilimli’nin en az 50 yıllık ihtiyacı karşılanacak

İnşaatına başlanan yeni hizmet binasının nasıl olacağına dair bilgiler aktaran Yavuz, kapsamlı bir bina yaparak 50 yıl Çilimli’nin ihtiyacını karşılamasını istediklerini dile getirerek şöyle konuştu:

“Hem hizmet binamız olacak hem toplantı, hem konferans hem de nikah salonu hizmeti de verecek bir katımız olacak. Hem bir belediye binası hem de ilçemize bir meydan kazandıracağız. Buna zaten ilçenin ihtiyacı vardı. Biz çok düşündük ve ondan sonra böyle bir şey yapmaya karar verdik. En kısa zamanda güzel bir eser Çilimli halkına kazandırmış olacağız.”

Haber:Ö.YILMAZ

Yorumlar (5)
Yy 3 yıl önce
Çilimli için güzel hizmet, devamı gelir inş
cilimli 3 yıl önce
eskısının neyı vardı.meydan yapacakmıs.yap.yenisinide 10yıl sonra yıkarsın meydan yaparsın.yap boz.daha iyi yere kapsamlı yapılmalı.soysal tesız gibi 10 sefer tadilat yapılır.cilimli bu eski kafalar oldugu müddetce bir arpa boyu yol alamaz
Vatan 3 yıl önce
Çilimlili güzel tespit
çilimlili 3 yıl önce
o zaman git batıda yaşa..iyi oku kelimeyi kardeşim...binanın ömrünü sana yazmıyor burda..nüfusa göre konuşuyor.50 sene sonra yetmeyebilir diyor.binanın ömrü 50 sene demiyor..Batının mimarisi ecdadtan kaldı..400-500 senelik bina nerde var.
Batı Bizi Kıskanıyor... 3 yıl önce
Bizi kıskanıyor dediğiniz batının yaptığı binalar en 400 500 sene geçmesine rağmen hala ilk günkü gibi sapasağlam bir şekilde kullanılırken kalkmış 50 senelik ihtiyacı karşılayacak diye övünüyorsunuz.
20°
açık