banner615

banner614

banner701

ABANT’A ZİYARETÇİ AKINI

banner619

Okul öncesi, ilk ve ortaöğretim kurumlarında ilk ara tatili dolayısıyla doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'nda yoğunluk yaşanıyor.

Gündem 17.11.2019, 15:38 17.11.2019, 17:25
1147

Ara tatili çocuklarıyla doğayla iç içe değerlendirmek isteyen vatandaşlar hem İstanbul hem de Ankara'ya yaklaşık 2 saat uzaklıktaki Abant Tabiat Parkı'nı tercih etti.

Tabiat parkına gelenler vakitlerini çocuklarıyla at ve faytonla göl turu atarak, yürüyüş yaparak, bisiklete binerek ve piknik alanlarında mangal yakarak geçiriyor. Tatilciler ayrıca sonbahar nedeniyle dökülen ağaç yaprakları arasında da bol bol hatıra fotoğrafı çektiriyor. 
Abant'a İstanbul'dan gelen Hakan Taşkın, uzun zamandır buraya gelmek istediğini belirterek, "Burayı bize çok övdüler. İnternetten de çok araştırdım. Gelip görmek istedik. Hazır çocukların okulu da tatil olmuşken bu fırsatı değerlendirmek istedik." dedi. 
Ara tatil uygulamasının çok güzel olduğunu dile getiren Taşkın, bu uygulama için Mili Eğitim Bakanlığına teşekkür etti. 
Bu arada, kentteki Gölcük Tabiat Parkı ile Yedigöller Milli Parkı'nda da ara tatil yoğunluğu yaşanıyor. Yoğunluğun, önümüzdeki hafta boyunca devam etmesi bekleniyor. 
 

Yorumlar (12)
cüneyt 11 ay önce
temiz hava almaya gidip de mangal dumanında boğulan tek milletiz herhalde
hamza 11 ay önce
tam memur isi tikir hafta sonu tatili
Vatandaş 11 ay önce
Milli parklarda işi öğrenmiş giriş ücretini hgs den kesiyor sistem süper
. 11 ay önce
Efteni gölü kenarını şöyle yapamadınız. abanta 10 basar. ama nerde bunu yapacak yönetici
Vedat 11 ay önce
Saglıkta boluya turizimde boluya gidiyor düzceli gidin bir araştırın hastaneyi görürsünüz kac ay oldu secim geceli söyleyın hangi vaattin temelı atıldı yazık sayın özlüden umutluyduk o umutlarda artık sönüyor yazık
Aa 11 ay önce
Bolu hastaneleri otoparkı da adam gibi hizmetleri de. Dönemin akp il başkanı Hikmet Keskin dahi Bolu'ya gitti. Biliyorlar Düzce'yi ve burada tedavi olmuyorlar. olamazlar ki. Acile gidiyorum, acil bu acil; 49 kişi vardı önümde ve Suriyeli. Memleketimizde mülteci oldum!
Haydi boluya 11 ay önce
Düzce herşey var un var seker var helva yapacak usta yok o güzelim efteni abantta 100 basar karduz desen öyle kuru göl öyle gölcük gibi yap suni göl olda olmadı yayların turizme ac yolu aydınlatmarı yap her hafta otabüs kaldır nerede desene
Ziyaret 11 ay önce
Düzceye gelip neyi ziyaret edecekler söyleyin yıllarca ankara istanbul arası deyıp bizi oyadılar
Temiz hava 11 ay önce
Biz şifalı suyu kapattık biz yol kapattık bizde çzüm bitmez bizde yatırımlar cekle cakla olur yazık etrafımızdakı iller ilceler havasıyla tertemiz bizde zehir soluyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu