banner615

banner614

banner701

“AÇIK KAPI” ARTIK CEBİNİZDE

banner619

Koronavirüs salgını kamu kurumlarında da tedbirleri üst düzeye çıkardı. Vatandaşların talep ve şikâyetlerinin çözüme kavuşturulması için Düzce Valiliği bünyesinde hizmet veren Düzce Açık Kapı Bürosu halk sağlığının korunması önlemleri kapsamında artık "Açık Kapı Mobil" uygulaması ya da online ortamda 7/24 hizmet verecek.

Gündem 19.03.2020, 16:46
5100
“AÇIK KAPI” ARTIK CEBİNİZDE
banner682

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de koronavirüs salgınına karşı her alanda tedbirler devreye sokuldu. İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda alınan kararları uygulamaya geçiren Düzce Valiliği, halk sağlığını korumak için kamu kurumlarında en az temasa yönelik yeni kararlar aldı. Bu kapsamda vatandaşların talep, şikâyet ve isteklerini hızlı şekilde sonuçlandırmak, danışma ve yönlendirmenin yanı sıra mihmandarlık hizmeti vermek amacıyla 15 Mart 2018 tarihinde Düzce Valiliği binasında kapılarını açan Düzce Açık Kapı Bürosu, artık uygulama ya da online ortamda 7/24 hizmet verecek.

 Konuya ilişkin valilikten yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

“Sağlığınız bizim için her şeyden önemli”

“2019 Aralık ayında Çin’in Vuhan şehrinde tespit edilen ve şu anda dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Koronavirüse karşı ülkemiz tüm kamu kurum ve kuruluşları ile salgına karşı örnek bir şekilde mücadele etmektedir. Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak büyük önem arz etmektedir. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Bu hassas dönemde koronavirüs yayılma riskine karşı Açık Kapı işlemleri öncelikli olarak; "Açık Kapı Mobil" uygulaması veya www.acikkapi.gov.tr ile www.turkiye.gov.tr (e-Devlet) adreslerinden online ortamda 7/24 saat yapılabilecektir.  Açık Kapı çalışanları her zaman olduğu gibi, başvuruları sonuçlanana kadar takip etmeye devam edecektir. Mesai saatleri içerisinde Düzce Açık Kapı Bürosuna 0380 514 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.  Tüm vatandaşlarımıza gösterecekleri hassasiyet için teşekkür eder,  sağlıklı günler dileriz.”

Yorumlar (2)
Turkay unal 1 gün önce
Vatandasa sert davraniyorlar
Düzceli 2 hafta önce
Bi işe yaramayan kurum yazık.
11°
orta şiddetli yağmur