banner615

banner614

banner620

AÇILIŞI PROTOKOL ÜYELERİ YAPTI

banner619

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, yükümlülerin iyileştirilmesi ve topluma kazandırılması amacıyla, “İşleyen Eller Gülen Yüzler” ve “Işığını Yansıt” adlı projeler kapsamında telkâri, kazaziye filografi sergisi gerçekleştirildi. Sergide yükümlülerin yaptığı ürünler büyük beğeni topladı.

Gündem 22.01.2020, 16:53 22.01.2020, 17:34
1055
banner621

Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, yükümlülerin iyileştirilmesi ve topluma kazandırılması amacıyla eğitim ve iyileştirme projelerine devam ediyor. Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından  Düzce Belediyesi, Düzce Ticaret Borsası, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü iş birliği ile hazırlanan “İşleyen Eller Gülen Yüzler” ve “Işığın Yansıt” adlı projeler kapmasında yükümlülerin hazırladığı telkâri, kazaziye ve filografi sergisi gerçekleştirildi.
 Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sergiye Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Müftüsü Hüseyin Can, Düzce Baro Başkanı Azade Ay ve diğer protokol üyeleri katıldı.
 


Protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından yükümlülerin  yaptığı ürünleri tek tek inceleyerek bilgiler aldı.  Yapılan ürünler protokol üyeleri tarafından büyük beğeni topladı.banner626
Yorumlar (4)
Hemsinli 1 ay önce
Yaktın bizi bakan
Laz 1 ay önce
Başkan açılışı boşver otobüslere önem ver biraz resmen otobüste ciftlesiyoruz ayıp degilmi bu
CAN.D 1 ay önce
SAYIN BASKAN DÜZCEMIZE TATILE GELDIM 09.11. 2019. 15.01 2020 SAYIN BASKAN NUSRETDIN MH INKILAP SOKAK PIS KÖMÜR KOKUSU HAVA COKMU COK KÖTÜ HAYATIMDA BÖYLE PIS KÖMÜR KOKUSU OLAN YER GÖRMEDIM NE OLACAK DÜZCEMIZIN HALI
Deniz 1 ay önce
Yükümlü mü hükümlü mü?
açık