banner615

banner614

banner701

"ALICI ÇIKARSA SATILIR"

banner619

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, kooperatifin Düzce merkezdeki alışveriş merkezi ile ilgili haber merkezimize açıklamalarda bulundu. Fiskobirlik'in bütün gayrimenkullerinin satış bedelinin üzerinde alıcı çıkması durumunda satılabileceğini belirten Bayraktar, "Yönetim kurulumuzun tasarrufunda olan satış kararlarında mevcut kiracılarımızın tüm hakları gözetilir." dedi.

Gündem 16.02.2017, 18:55 18.02.2017, 11:45
4417
"ALICI ÇIKARSA SATILIR"
banner682

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK)'nin Düzce'deki gayrimenkulü ile ilgili kooperatifin en tepesindeki isimden açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde Fevzi Çakmak Mahallesi Kervan mevkiindeki Fiskobirlik'e ait iş merkezinin tekrar satışının gündemde olduğu yönündeki haberimizden sonra Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, haber merkezimize açıklamalarda bulundu. 2012 yılında söz konusu iş merkezinin yönetim kurulu kararı ile satışa çıkarıldığını anımsatan Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar, "Şuan yeni bir satış kararı yok. Ancak Fiskobirlik'in Türkiye genelindeki bütün gayrimenkulleri, satış bedelinin üzerinde alıcı çıkması halinde satılabilir. Bu yönetim kurulumuzun tasarrufundadır. Satış kararı alınması durumunda ise mevcut kiracılarımızın tüm hakları gözetilir." dedi.

Öte yandan Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ile yaptığımız görüşme yüksek bir bedelle alıcı çıkması durumunda iş merkezinin satılabileceğini gösterdi.

Yorumlar (5)
eğitimci 4 yıl önce
o okula nasıl öğrenci vereceğiz başlasa 4 yıl okuyacak satılırsa çocuk ortada mı kalacak kafamkarıştı
Kemal Yalçın 4 yıl önce
''mevcut kiracının her hakkı gözetilir'' diyor, daha ne desin?
MUTLUKENT YIĞILCA 4 yıl önce
SATMAYI DEĞİL ÇİFTÇİYİ KURTARMAYI DÜŞÜNÜN.O VARLIK OKUMA YAZMASI OLMAYAN ATALARIMIZIN BİZE BIRAKTIĞI MİRASTIR.FINDIKÇI İÇİN ÇÖZÜMÜNÜZ YOK SATMAK İÇİN BAHANE ARAMAYIN.
ll 4 yıl önce
yüzündeki ifadeden hiç hoşlanmadım..
cumhur 4 yıl önce
sayın bayraktar siz konuşmayı biliyormuydunuzz.fındık fiyatları yerlerde hazır ağzınız açılmışken bir iki kelamda fiyatlarla ilgili konuşsaydınız
18°
kapalı